facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-12-21
 

Pierwsze urodziny Totalextreme.pl

Działający od grudnia 2006 roku portal sportów ekstremalnych Totalextreme.pl zyskał nowe funkcje i działy.

Działający od grudnia 2006 roku portal sportów ekstremalnych Totalextreme.pl zyskał nowe funkcje i działy. Na pierwsze urodziny zaprojektowano nowe logo, zmieniono nagłówki, wprowadzono więcej elementów interaktywnych. Dodano kanały RSS, głosowanie oraz działy: Wyjazdy, Promocje i Eksploruj, czyli możliwość zgłaszania linków do ciekawych informacji. Serwis jest współtworzony przez Magazyn Góry i portal www.goryonline.com

"Nowa funkcjonalność została zaprojektowana zgodnie z sugestiami użytkowników, które od samego startu uważnie analizujemy. Dzięki ich wsparciu, niejednokrotnie krytyce, portal rozwija się i staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Za wszystkie opinie jesteśmy bardzo wdzięczni" - mówi Bartosz Światowski, twórca portalu.

Total Extreme jest nie tylko źródłem informacji, multimediów, ale przede wszystkim jest miejscem społeczności. To użytkownicy współtworzą serwis. Mogą przesyłać własną twórczość, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem. Jak zapewnia Bartosz Światowski, już wkrótce użytkownicy będą mogli bezpośrednio komentować i oceniać zasoby portalu bez potrzeby odwiedzania forum. Zostaną rozbudowane również profile użytkowników.
Użytkownicy będą mogli tworzyć grupy znajomych oraz dzielić się z przyjaciółmi zdjęciami, linkami. Wszystko to zgodnie z nurtem Web 2.0.

Totalextreme.pl jest także miejscem dla firm działających w branży sportowej. Firmy mogą bezpłatnie dodać wpis do katalogu, dodawać imprezy i wyjazdy związane ze swoją działalnością. Jest to doskonały sposób na promocję usług oraz produktów.

Już wkrótce użytkownicy dostaną kolejne możliwości, a firmy bezpłatną reklamę - dodaje Światowski.

2007-12-21

(kg)
 
 
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com