facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-11-27
 

PIĄTY KARPACKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY (10-11 stycznia)

Serdecznie zapraszamy na Piąty Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 10/11.01.2009.


Serdecznie zapraszamy na Piąty Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 10/11.01.2009. Tym razem gramy już w dwunastu w schroniskach PTTK! Są to obiekty na: Hali Krupowej, Hali Miziowej, Kudłaczach, Luboniu Wielkim, Maciejowej, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Przegibku, Rycerzowej, Turbaczu, Wielkiej Raczy oraz na Wierchomli.

Kwesta w schroniskach diametralnie różni się od nizinnej. Tu wsparcie Orkiestry wymaga wysiłku. Tu nie wystarczy wrzucić monety do skarbonki wolontariusza na ulicy. Tu należy samemu przyjść do skarbonki!

Nasi wolontariusze kwestować będą w wymienionych schroniskach oraz w miejscowościach u podnóża tych schronisk i na okolicznych szlakach. W wybranych schroniskach przeprowadzone zostaną też licytacje na rzecz Orkiestry. Dodatkowo, do skarbonek WOŚP trafi część dochodu z noclegów w finałowy weekend (10/11.01.2009), zatem konto Orkiestry zasili każdy kto przenocuje wtedy w „grających” schroniskach. W niektórych schroniskach za wybrane potrawy będzie można zapłacić uiszczając stosowną kwotę do skarbonki.

Ponadto, po raz czwarty zorganizowany zostanie Marsz Dla Orkiestry, którego trasa (licząca 40 km) prowadzi z Krakowa do schroniska PTTK na Kudłaczach. Uczestnicy Czwartego Marszu Dla Orkiestry kwestować będą w mijanych miejscowościach. Marsz wyrusza z pętli autobusowej w Krakowie - Borku Fałęckim w niedzielę (11.01.2009) o godz. 6.00 i kończy się około godz. 20.00 w schronisku PTTK na Kudłaczach.

Osoby zainteresowane wolontariatem podczas Piątego Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lub udziałem w Marszu Dla Orkiestry, proszone są o kontakt z koordynatorem Karpackich Finałów WOŚP – Kubą Terakowskim: terakowski@gmail.com

Więcej informacji o Karpackich Finałach WOŚP znajduje się na stronie www.orkiestra.wierch.pl

2008-11-27

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com