facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-07-01
 

Petzl Roc Trip 2013 w Gorges du Tarn

Tradycyjna koncentracja wspinaczkowa Petzl Roc Trip tym razem odbyła się w Gorges du Tarn. Impreza zgromadziła takich wspinaczy jak Chris Sharma, Dave Graham, Dani Andrada, Daila Ojeda, Mayan Smith-Gobat, Melissa Le Neve, Nina Caprez, Said Belhaj, Klemen Becan i wieleu innych
Petzl Roc Trip 2013 odbyła się w spokojnym francuskim miejscu wspianczkowym Gorges du Tarn, miejsce bardzo różniące się od tych, w których odbywały się poprzednie edycje, jak egzotyczna Patagonia argentyńska lub chińska dolina Getu. Równiez było to spotkanie mniej zatłoczone i bardziej relaksujące, spokojne.

Jak zawsze osobą, która wzbudziła najwięcej zainteresowania byl Chris Sharma. On i Dani Andrada poświęcili swój czas przede wszystkim na próby pierwszego przejścia drogi Dessèchement planétaire wycenionej na 8c.

Atrakcyjnym punktem tegorocznego Roc Trip była możliwość zobaczenia kilku osób wspinających się w stylu OS, najbardziej wyróżnił się Dave Graham.

Tegoroczny Rock Trip według wszystkich uczestników, którzy mieli przyjemność w nim uczestniczyć, okazał się sukcesem.

Gorges du Tarn oferuje różnorodne drogi od stosunkowo krótkich po długie i wytrzymałościowe, wybór wałaśnie tego miejsca na spotkanie w ramach Rock Trip posłużył jako ożywienie okolicy, ponownie otwartej tego lata po długim okresie zamknięcia z powodu wypadku w 2010, po którym podkreślano potrzebę ponownego obicia wielu dróg wspinaczkowych.

RockTrip Tarn #1:


RockTrip Tarn #2:


RockTrip Tarn #3:


RockTrip Tarn #4:

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com