facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-01-06
 

Pamir... podróż na Koniec Świata

Poznański Klub Podróżnika serdecznie zaprasza na spotkanie "Pamir... podróż na Koniec Świata". Prelegentem będzie Robb Maciąg.
Pamir jest czymś więcej niż tylko górzystym krajobrazem. Jest dowodem na to, że człowiek zawsze znajdzie sposób, by zamieszkać tam, gdzie chce i tak-czy-owak będzie się zawsze starał przezwyciężyć naturę. Pamir to także dowód na to, że im bardziej nieprzyjazny krajobraz, tym bardziej przyjaźni ludzie. Życie w Pamirze jest pełne kontrastów. Szybkie zwalcza się z powolnym i wciąż pozostaje jego nieodłączną częścią. Serce wali Ci jak oszalałe, a kroki pozostają powolne. Krew krąży tak szybko, że zawsze szumi Ci w uszach, a Ty sam ledwo się ruszasz. Oddech masz szybki, płytki i urywany, a kroki powolne i ślamazarne. Krajobraz puszy się pięknem i malowniczością, a trudno w nim żyć.


Robb Maciąg jest autorem trzech książek podróżniczych wydanych z serii Biblioteka Poznaj Świat oraz laureatem Travelera za podróż rowerową po Chinach. Od kiedy poznał Anię przejechali rowerami ponad 22 tys. kilometrów po 19 krajach. Odwiedzili m.in. Chiny, Azję Centralną, Iran, Pakistan i Indie. W podróżach najbardziej pociągają ich spotkania z ludźmi i wielkie przestrzenie. Nigdy nie odmawiają zaproszeniom na lokalny ślub lub inne rodzinne święto.
www.ku-sloncu.org7 stycznia 2013 (poniedziałek), godz. 19
Kluboksięgarnia Głośna, Poznań, ul. Św. Marcin 30


Wstęp na spotkanie - 10 zł
(w tym wybrany napój w barze: kawa, herbata lub inny niealkoholowy napój)
dla dzieci wstęp gratis

http://www.poznanskipodroznik.pl/Partner spotkania: DZIKA BABA Biuro Podróży Alternatywnych www.facebook.com/dzikababa


źródło: http://www.poznanskipodroznik.pl/
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com