facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-04-27
 

Paleta barw w odzieży Marmota

Od alpinizmu, po wędrówki po szlakach oraz użytkowanie na co dzień – każdy z kolorów w palecie barw marki Marmot oddaje istotę kategorii produktowej oraz daje możliwość wyrażenia indywidualnego stylu.

Paleta kolorów opracowania na sezon wiosenno-letni 2015 jest szczególnie wyjątkowa. Wszystko po to, by uchwycić ducha codziennych przygód i epickich przedsięwzięć na świeżym powietrzu wymagających użytkowników.

Pomarańcze i czerwienie

 


Mocno tętniące życiem kolory pomarańczowy i czerwony podkreślają moc energii zawartej w najnowszej kolekcji Marmot. Nowe odcienie - „Coral Sunset” oraz „Cajun Spice” - wyznaczają ekscytujący kierunek w kategorii odzieży wierzchniej.

Róże i fiolety

 


Odzież w odcieniach różu i fioletu podkreśla kobiecy charakter kolekcji. Każda z pań znajdzie odpowiadający jej charakterem element z palety barw – od mocno śmiałych i zaciekle kobiecych po bardziej stonowane i ponadczasowo trwałe.

Niebieskie atramenty

 


Niebieskie kobiece odcienie ewoluują w nowym wiosennym kierunku. Bardziej wyblakły i jasny „Faded Ink” i „Blue Dusk” harmonizują z głębszymi odcieniami „Gemstone” i „Midnight Purple”. Dodana do tego nuta fioletu to tradycyjnie kobieca jakość, wyrażająca klasyczne dziedzictwo sportowe.

Kolory nieba i morza

 


Tej wiosny niebieskie barwy Marmot czerpie przede wszystkim z otoczenia – z nieba i morza. Odcienie wahają się więc od jasnych do mocno nasyconych głębi. Podobnie jak niebo i morze zmieniają się w zależności od pory dnia oraz pogody, tak samo każdy może wybrać kolor odpowiadający jego temperamentowi i nastrojowi.

Szmaragdowa zieleń

 


Kolejna propozycja dla Pań. Szmaragdy tonowane są przez dodanie kojących niebieskich odcieni. Mocno nasycone zielenie po bardziej miękkie i lodowe barwy tworzą wielowymiarowy kontrast tonalny.

Zielony las

 


Kolory te są odzwierciedleniem dynamicznej energii odradzającej się po zimie przyrody. Zielone lasy, soczysta zieleń trawy, świeżość roślin oraz klasyczna miętowa nuta – wszystko to było inspiracją dla projektantów odzieży Marmot, która przełożyła się na nowe odcienie zieleni na ten sezon.

Zielono-żółte barwy ziemi

 


Te inspirowane naturą barwy są wyjątkowo unikalne i... wyrafinowane. Ciemniejszy „Greenland” i roślinny „Green Lichen” to kolejne zielenie w kolekcji Marmota. Uzupełnione są żółciami: „Yellow Vapor” i „Green Mustard”, które dodają świeżości barwom inspirowanym otaczającą przyrodą.

Wiosenna kolekcja marki Marmot to nowe modele odzieży w zmienionej palecie barw. Każdy użytkownik znajdzie wśród nich swoje ulubione.

 


O marce Marmot:

Marmot to amerykański producent wysokiej jakości odzieży i sprzętu turystycznego. Główne założenie firmy to tworzenie najwyższej jakości profesjonalnych produktów. Historia marki sięga początku lat 70. XX w. Początkowo firma kojarzona była z produkcją odzieży puchowej – w ofercie znajdowały się kamizelki, kurtki, śpiworów. Dość szybko rozpoczęto współpracę z firmą W.L. Gore & Assoc., Inc. Od tej pory Marmot stał się marką rozpoznawaną na całym świecie, synonimem produktów o najwyższej jakości, z zastosowaniem najnowszych technologii. Obecnie to dynamiczna firma posiadająca własne laboratoria i opracowująca niezależne technologie takie jak: PreCip, Membrain, DriClime. Siedziba marki mieści się w Santa Rosa w Kalifornii, a jej produkty są dystrybuowane w ponad 60 krajach na całym świecie.
Więcej: www.ravenoutdoor.com.

Sprawdź dostępność oferty marki Marmot www.Ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com