facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-30
 

Pacsafe bezkonkurencyjny

Akcesoria Pacsafe wyróżnione dyplomem na Kieleckich Targach LATO – SPORT 2007


Podczas tegorocznych „XVI Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej” siatka do ochrony bagażu Pacsafe została wyróżniona dyplomem, za najbardziej innowacyjny produkt prezentowany na targach.

W czasie odbywających się w dniach 24-26 sierpnia targach, prezentowało się ponad 160 wystawców z całego świata. Wydarzenie adresowane przede wszystkim do przedstawicieli branży sportowej oraz miłośników aktywnego wypoczynku, było również podsumowaniem kończącego się sezonu wakacyjnego. Na targach można było zobaczyć nie tylko bestsellery minionych wakacji, lecz również produkty będące zapowiedzią przyszłorocznej oferty.

Akcesoria do zabezpieczania bagażu PacSafe, cieszyły się dużym uznaniem i zainteresowaniem zwiedzających. Ukoronowaniem tego zainteresowania było przyznanie stalowej siatce do zabezpieczenia bagażu przed kradzieżą tytułu najbardziej innowacyjnego produktu. Dzięki zabezpieczeniu, które oplata cały bagaż, jesteśmy zabezpieczeni przed zakusami złodziei. Waga siatki pozwala na zabranie jej ze sobą praktycznie wszędzie i zabezpieczenie niemalże każdego bagażu, gdyż dostępna jest ona w czterech rozmiarach (55,85,120,140 l).„Produkty PacSafe są dostępne na polskim rynku od niedawna, ale mimo to zdążyły sobie już zaskarbić uznanie wielu fanów aktywnego wypoczynku. Brak oferty profesjonalnych zabezpieczeń bagażu w Polsce był dużym problemem dla udających się w podróż. Red Bird zapełnił te rynkową niszę, a rosnąca popularność oraz nagrody i wyróżnienia zdobywane przez produkty PacSafe są doskonałym świadectwem ich jakości i przydatności” – powiedział Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird.

Produkty PacSafe cieszą się uznaniem na całym świecie. Sam pomysł zrodził się niemalże 10 lat temu, w głowach założycieli firmy Outpac Designs Ltd.  W Polsce na wyłączność dystrybuuje je firma Red Bird (www.redbird.com.pl).

###
Red Bird (www.redbird.com.pl) – Łódzka firma zajmująca się importem i dystrybucją markowej odzieży poprzez kanały B2B. Wyłączny dystrybutor marki PacSafe®, a także Jackpot, Cottonfield, oraz dystrybutor Samsonite, Hannah, Henri Lloyd, Camel active, Salewa, Puma.

PacSafe (www.pacsafe.pl) - marka stworzona w 1997 przez Outpac Designs Ltd, laureat wielu prestiżowych nagród m.in. amerykańskiego magazynu Backpacker. Jej logiem sygnowane są produkty takie jak plecaki, torby, portfele i saszetki wyróżniające się różnego rodzaju zabezpieczeniami chroniącymi bagaż przed kradzieżą. Od 2006 roku dostępna w Polsce, dzięki łódzkiej firmie Red Bird.

Informacja prasowa

Warszawa, 30 sierpnia 2007 r.

kg

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-10
BIZNES
 

Adam Bielecki - ambasador La Sportiva

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIZNES
 

Mistrzyni świata w speed climbingu ambasadorką Mammuta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com