facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-06-13
 

Outdoorzy.pl na krańcu świata - konkurs fotograficzny

Weź udział w najnowszym konkursie Outdoorzy.pl i wygraj atrakcyjne nagrody. Wystarczy, ze weźmiesz ze sobą na wyprawę wlepkę sklepu i zrobisz zdjęcie.
Konkurs podzielony został na dwie fazy. W fazie I uczestnicy przesyłają zdjęcia, na których znajduje się konkursowa wlepka Outdoorzy.pl (dodawana do każdego zamówienia wysłanego po 10.06.2013 r.). Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybierają 10 – ich zdaniem najciekawszych zdjęć (31.08.2013 r.). II faza konkursu to głosowanie na zdjęcia za pośrednictwem aplikacji w serwisie Facebook (głosowanie będzie odbywać się od 01.09.2013 r. do 15.09.2013 r.).

Zdjęcie wraz z danymi autora (imię, nazwisko, wiek, adres korespondencyjny, nr telefonu komórkowego oraz miejsce, gdzie zostało zrobione zdjęcie) należy wysłać na adres: konkurs[at]outdoorzy.pl.

Aby zgłoszenie uczestnika zostało uznane za liczące się w konkursie, musi zostać wysłane w nieprzekraczalnym terminie do 30.08.2013 r. oraz musi zostać zatwierdzone przez organizatora.


Aby zgłoszenie uczestnika zostało uznane za liczące się w konkursie, musi on być fanem fanpage`u sklepu outdoorzy.pl na portalu Facebook.

Przesłane medium muszą być wolne od roszczeń osób trzecich i stworzone samodzielnie.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj >>

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com