facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-28
 

Otwarcie FunClimb w Warszawie

Otwarcie FunClimb w Warszawie – Pierwsze Centrum Rozrywki w Pionie. Murall – nowa arena adidas Outdoor

Właśnie wystartowała strefa FunClimb na warszawskiej ścianie wspinaczkowej Murall - nowej arenie adidas Outdoor. To pierwsze takie centrum rozrywki w pionie, które jest skierowane do wszystkich pasjonatów adrenaliny, wyzwań oraz dobrej zabawy.

Centrum Wspinaczkowe Murall to powierzchnia 1500 m2, w skład, której wchodzą dwa kompleksy – profesjonalna ścianka do wspinania z liną (12 m) oraz panele boulderowe, a także nowootwarta strefa rozrywki FunClimb.

Tuż przed oficjalnym otwarciem centrum wspinaczkowego główną ścianę dla zawodowców przetestowali czołowi polscy wspinacze -  Adam Pustelnik oraz Agata Wiśniewska, na zdjęciach podczas wspólnej sesji fotograficznej. Filmik z ich odwiedzin można zobaczyć tutaj: http://a.did.as/1fiaAGq.

Nowopowstała strefa FunClimb stanowi pierwsze takiego typu Centrum Rozrywki w Pionie w Polsce. Pod hasłem „Pokonaj Grawitację” FunClimb gwarantuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich niezależnie od wieku. Uczestnicy od 5 do 105 lat będą mogli wspinać się, zjeżdżać i skakać z 20 tematycznych przeszkód. Bezpieczeństwo gwarantują najlepsi instruktorzy i amerykański system autoasekuracji.

Centrum FunClimb powstało z połączenia fascynacją przygodą oraz jako odpowiedź na potrzeby mieszkańców dużych miast. Jego współwłaściciel, Tomek Dąbrowski, tak mówi o realizacji tego przedsięwzięcia: Polacy poszukują nowych sposobów spędzania wolnego czasu, a zwłaszcza takich, które wymagają aktywności ruchowej. Od zawsze fascynowałem się wspinaczką i sportami „wertykalnymi”, dlatego teraz po 12 latach w korporacji zdecydowałem się rzucić wygodne życie za biurkiem i wrócić do swojej pasji. Tak powstaje FunClimb – Centrum Rozrywki w Pionie dla wszystkich, którzy chcą „pokonać grawitację”.

Fot. www.funclimb.plFunClimb to najnowsza forma rozrywki dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Oferuje 20 wertykalnych przeszkód, na których pasjonaci wrażeń i adrenaliny będą mogli doskonale się bawić i rozwijać swoje umiejętności ruchowe pod okiem doświadczonych instruktorów. Wejście na wysoką palmę, wyścig na pionowej bieżni, zjazd z wysokości czy też swobodny skok z 8 metrów to tylko niektóre a atrakcji, które czekają na śmiałków od 5 do 105 lat.

Dzięki nowej formie ruchu, będą w stanie rozwijać swoją zdolność koordynacji, równowagę oraz orientację przestrzenną. Zabawa w rodzinnym gronie czy też pokonywanie wyzwań w grupie przyjaciół zapewnią wielkie emocje i niezapomniane wrażenia dla każdego.

FunClimb to w pełni bezpieczna zabawa. Starannie przeszkoleni instruktorzy to zespół profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika zabawy. FunClimb wykorzystuje tylko atestowany sprzęt najwyższej klasy oraz certyfikowany amerykański system autoasekuracji TruBlue. Zjeżdżając nawet z najwyższej przeszkody zawsze bezpiecznie i lekko wylądujesz na ziemi.

Centrum FunClimb organizuje również niezapomniane urodziny i imprezy integracyjne.

Rezerwacje sesji FunClimb oraz więcej informacji:

- Na stronie WWW:       
www.funclimb.pl

- Na Facebooku:            
www.facebook.com/FunClimbWarszawa 

 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com