facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-03-06
 

Ostatni miesiąc zgłoszeń do 2 edycji Chiruca EXPEDITION!

Tylko do końca marca można zgłaszać wyprawy do 2 edycji Chiruca EXPEDITION. Wystarczy wypełnić prosty formularz by mieć możliwość otrzymania niezawodnych butów na wyprawę swojego życia!

 

Niezależnie od tego czy Twoim celem jest przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego, wycieczka po fiordach, pustyni (a może to być równie dobrze Sahara jak i Pustynia Błędowska) czy zdobycie Elbrusu czy Matterhornu, będziesz potrzebował wygodnych butów – masz szansę by otrzymać je za darmo – po prostu zgłoś się do nas!

 

Pomagamy podróżnikom, turystom i ludziom z pasją w osiągnięciu ich celów. Z okazji 20-lecia obecności marki Chiruca w Polsce, wyposażymy w niezawodne buty marki Chiruca 20 wypraw – po 5 wypraw w każdej rocznej edycji.

 

Laureaci pierwszej edycji zorganizowali wyjazd na włoskie via-ferraty, przeszli przez włoskie Alpy Bergamskie, zdobyli Kilimandżaro, wspięli się na 100 szczytów z okazji 100-lecia Niepodległości oraz odwiedzili 46 stolic Europy - trzeba przyznać, że było interesująco, ale także różnorodnie! Teraz Ty masz szansę by osiągnąć swój cel.

 

Harmonogram II edycji:


  • do 31.03.2019 – należy zgłosić wyprawę do konkursu, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@pmdystrybucja.pl lub poprzez dedykowaną zakładkę na stronie www.chiruca.pl (bezpośredni link do formularza: https://goo.gl/forms/vKLur2CACGoNzYsg1),
  • do 15.05.2019 – zostanie wyłonionych 5 wypraw, które otrzymają wsparcie w 2019 roku.

 

Wyłonienie zwycięskich wypraw:


  • Informacja o każdej zgłoszonej wyprawie zostanie opublikowana na Facebooku Chiruca-Outdoor oraz w dedykowanej zakładce na stronie www.chiruca.pl.
  • Informacja o wyprawach, które zakwalifikują się do głosowania, zostanie opublikowana do 01.04.2019, możliwość głosowania będzie aktywna w okresie 01-30.04.2019.
  • Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu.
  • Przedstawiciele Organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone. Łącznie zostanie nagrodzonych 5 wypraw!

 

Świadczenia marki Chiruca [Sponsora]:

  • Organizator przekaże Uczestnikom nagrodzonych wypraw po jednej parze butów Chiruca – maksymalnie cztery pary butów dla każdej wyprawy, a także po jednej bandanie lub t-shircie [maksymalnie 4 sztuki].

 

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i umową sponsorską.

 

Chcesz zgłosić swoją wyprawę? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

Czekamy na zgłoszenia do końca marca 2019!

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com