facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-10-14
 

OSOTT 2013 w listopadzie

W listopadzie ruszają kolejne Ogólnopolskie Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów – OSOTT 2013. W tym roku spotkanie odbędzie się po raz 29., ale w nowym miejscu – w centrum kongresowym hotelu "Rzeszów" w Rzeszowie.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego. Organizatorami są wspólnie TRAVELBIT oraz Uniwersytet Rzeszowski.
To najstarsza w Polsce impreza globtroterska. Ma ona swoją tradycję, a wręcz rytuał. Wszystkiego można się dowiedzieć na www.osott.pl, w dziale „Najbliższy OSOTT” - również można odwiedzić www.travelbit.pl i kliknąć na baner OSOTT-u.

Główną częścią spotkania są krótkie (17 minutowe – wydłużono czas pojedynczego pokazu), ale wartościowe merytorycznie pokazy przeźroczy. Planowanych jest ich 50.   

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania pokazów. Autorzy zakwalifikowanych pokazów otrzymają bezpłatnie 2 noclegi ze śniadaniami (w pokojach 2-osobowych – w hotelu "Rzeszów") oraz bezpłatne uczestnictwo. Warunkiem jest wcześniejsze przesłanie pokazu na serwer ftp z bardzo krótką notką biograficzną i równie krótkim opisem prezentacji. Bezpłatny udział i darmowe noclegi dotyczą jednej osoby prezentującej dany pokaz.

Organizatorzy zachęcają także do udziału w konkursach FOTO-HIT-OSOTT i FOTO-PLAKAT-OSOTT. Konkursy te cieszą się niezmiennie dużym powodzeniem. W tym roku nagrody w postaci aparatów fotograficznych funduje firma Fujifilm.

Wielką wartością OSOTT jest możliwość wymiany informacji, spotkań, a także tworzenia grup wyjazdowych. Dlatego Organizatorzy zapraszają również osoby, które nie planują zgłaszać pokazów ani też brać udziału w konkursach.

 


Zgłoszenia należy przesłać jak najszybciej, a w każdym razie w terminie do 25 października, gdyż jest to gwarancja sprawnego przeprowadzenia imprezy. Jednocześnie ze zgłoszeniem należy wpłacić kwotę za uczestnictwo w wysokości 30 zł (dzięki pomocy sponsorów można było obniżyć koszt udziału w imprezie) na konto:

Agencja Travelland
96 1240 2294 1111 0000 3708 8123, koniecznie  z dopiskiem „OSOTT”

W sprawie zakwaterowania należy bezpośrednio kontaktować się z hotelem "Rzeszów". Na stronie www.osott.pl znajdziecie informacje o możliwości zakwaterowania w hotelu Rzeszów, a także jeszcze w trzech innych hotelach, całkiem tanich. Rezerwacjami administruje hotel "Rzeszów", ale oferta obejmuje 4 możliwości (hotel "Rzeszów", a także 3 inne tańsze hotele, położone całkiem niedaleko). W każdym razie – udział w OSOTT 2013 wypadnie taniej niż w poprzednim roku. Odległości od innych hoteli też nie są zbyt duże (dwa z nich znajdują się całkiem blisko hotelu Rzeszów).

Więcej informacji na stronie
www.osott.pl >>

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com