facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-16
 

OSOTT 2012 już w listopadzie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Ogólnopolskim Spotkaniu Obieżyświatów, Trampów i Turystów  OSOTT. W tym roku Spotkanie odbędzie się po raz 28. (!) i jak w ostatnich latach, także w Ośrodku konferencyjnym Orle Gniazdo w Szczyrku.
OSOTT 2012 odbędzie się w dniach 9 – 11 listopada w Szczyrku. Dzięki Waszej obecności będzie tradycyjnie wspaniałym spotkaniem towarzyskim oraz najlepszą okazją do wymiany informacji i doświadczeń.

Jest to najstarsza w Polsce impreza globtroterska. Ma ona swoją tradycję, a wręcz rytuał. Wszystkiego można się dowiedzieć na www.osott.pl w dziale Najbliższy OSOTT. Również można odwiedzić www.travelbit.pl i kliknąć na baner OSOTT-u.

Główną częścią spotkania są krótkie (12-minutowe), ale wartościowe merytorycznie pokazy przeźroczy. Organizatorzy zapraszają do ich zgłaszania. Wielką wartością spotkania jest możliwość wymiany informacji, spotkań, a także tworzenia grup wyjazdowych.


Organizatorzy bardzo proszą o przesyłanie zgłoszeń jak najszybciej, a w każdym razie w terminie do 25 października, gdyż jest to gwarancja sprawnego przeprowadzenia imprezy. Jednocześnie ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty kwoty za uczestnictwo w wysokości 50 zł na konto:
Agencja Travelland
96 1240 2294 1111 0000 3708 8123 koniecznie z dopiskiem OSOTT


Więcej informacji na: www.ossot.pl >>


Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com