facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-09-22
 

OSOTT 2010 (12 - 14 listopada, Szczyrk)

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym dwudziestym szóstym (!) OSOTT czyli Ogólnopolskim Spotkaniu Obieżyświatów, Trampów i Turystów.
Jest to najstarsza impreza podróżnicza w Polsce, nieprzerwanie organizowana od roku 1985. Ma przy tym szczególny charakter. Nie jest to bowiem typowy festiwal podróżniczy, ale spotkanie podróżników oraz tych, którzy marzą o wędrowaniu po świecie. Wspólne przebywanie w tym samym ośrodku przez prawie 3 dni, oglądanie przeźroczy, wymiana informacji i opinii dają bezcenną możliwość trafienia do świata podróży. Udział w OSOTT jest płatny, ale nie jest to impreza komercyjna, służąca zarobkowaniu. Koszt udziału pokrywa zakwaterowanie, wyżywienie oraz niezbędne koszty organizacyjne. Nic ponadto!

Zapraszamy wszystkich podróżujących – i tych indywidualnych i przedstawicieli klubów. OSOTT przydatny jest także dla pracowników agencji turystycznych, szczególnie zajmujących się turystyką trampingowo-przygodową.
 
W tym roku na OSOTcie będzie kilku ciekawych gości i jak zwykle konkursy z nagrodami.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.travelbit.pl (rozdział OSOTT).

W przypadku pozytywnej decyzji, należy wypełnić formularz (do pobrania z www.travelbit.pl) i przesłać drogą internetową do Travelbit-u.
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com