facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-07-08
 

Organizacja wnętrza pojazdu z Thule

Zorganizuj się! Thule  wypuszcza na rynek nową gamę sprytnych, idealnych w podróży rozwiązań do przewożenia rzeczy!
Thule, światowy lider w dziedzinie transportu sprzętu sportowego ma przyjemność ogłosić wypuszczenie nowej linii produktów Thule Transport - inteligentnej gamy rozwiązań do zorganizowania wnętrza samochodu. Dzięki produktom z nowej gamy z łatwością i w mgnieniu oka ułożysz wszystkie niezbędne w podróży przedmioty.

Thule pomoże Ci zorganizować letnie wakacje


Planujesz rodzinną wycieczkę? Zastanawiasz się, jak najlepiej zapakować do samochodu rakiety tenisowe i buty sportowe? Thule ma dla Ciebie rozwiązanie! Gama produktów Thule Transport to idealne rozwiązanie dla prowadzących aktywny tryb życia.

Organizer do bagażnika Thule 8018 / 8019 / 8020 / 8021


Składany organizer do bagażnika, dostępny w kilku różnych rozmiarach, jest idealnym towarzyszem na weekendowe wypady do sklepu spożywczego. Możesz go również użyć do przechowywania butów sportowych w domu. Duży i poziomy organizer do bagażnika jest wyposażony w zamek błyskawiczny, który sprawia, że zawartość torby jest zabezpieczona w trakcie transportu. Dodatkowo jego usztywniona konstrukcja podtrzymuje torbę w trakcie pakowania i rozpakowywania.


Rekomendowana cena detaliczna: 54 PLN; 88 PLN; 116 PLN; 173 PLN.


Torba na śmieci Thule 8014

Nie wiesz, gdzie włożyć pustą puszkę po napoju? Torba na śmieci Thule to idealny sposób na składowanie odpadków w podróży. Dzięki regulowanemu paskowi możesz ją powiesić na oparciu siedzenia lub w innym miejscu. Torba na śmieci posiada samozamykającą się klapę, która skrywa wszystkie śmieci, a jego wyściółka pozwala wyczyścić ją w łatwy sposób w przypadku, kiedy coś przecieknie.


Rekomendowana cena detaliczna: 51 PLN.


Kieszeń na fotel Thule 8013

Jeśli masz dosyć szukania miejsca na drobne pieniądze, organizer na fotel powinieneś mieć w zasięgu ręki! Mieści się on między przednim fotelem i tablicą rozdzielczą i pozostaje na miejscu dzięki formie klina. Organizer ten może pomieścić wiele drobnych rzeczy osobistych takich jak ładowarka do telefonu, drobne pieniądze i wiele innych!


Rekomendowana cena detaliczna: 51 PLN.

Organizer do sprzętów elektronicznych Thule 8011 i Thule Catch-all 8010

Organizer do sprzętów elektronicznych i Catch-all to dwa rozwiązania, które zostały stworzone po to, abyś w trakcie jazdy miał zawsze miał pod ręką potrzebne przedmioty. Organizer do sprzętów elektronicznych pomieści zarówno telefon komórkowy jak i nawigację GPS. Posiada podstawkę, dzięki której Twoje rzeczy nie będą się ruszać po całej desce rozdzielczej. Catch-all to pojemnik na podręczne przedmioty takie jak okulary i długopisy. Posiada on innowacyjny mechanizm montażu na wylocie dmuchawy, dzięki któremu może być umiejscowiony tuż obok  kierowcy lub naprzeciw przedniego fotela pasażera.


Organizer do sprzętów elektronicznych, rekomendowana cena detaliczna: 29 PLN; Catch-all, rekomendowana cena detaliczna: 22 PLN.

Więcej informacji: www.thule.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com