facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-12
 

Opowieści świąteczne z krańców świata

Klub Podróżników "Śródziemie" zaprasza po raz ostatni w tym roku.
O swoich podróżach dookoła świata i świętach spędzanych w różnych częściach globu, opowiedzą znani i lubiani podróżnicy, Władysław Grodecki i Piotr Śliwiński.
Ten wieczór będzie szczególny, bo poza świątecznym nastrojem i życzeniami przy opłatku, w przerwie wylosujemy szczęśliwca w konkursie o nagrody ufundowane przez Alpamayo.
Po slajdowisku spotkania z wieloma podróżnikami i sympatykami Śródziemia przy choince, opłatku i winku


Władysław Grodecki
Kartograf, przewodnik i pilot turystyczny. Wędruje po świecie od 30 lat; odwiedził wszystkie kontynenty (poza Antarktydą). Przed 25 laty spędził na pustyni 18 miesięcy W latach 1980-92 zorganizował kilka wielkich wypraw trampingowych (Skandynawia, Hiszpania, Portugalia, Turcja, Ukraina). W ostatnich 10 latach odbył 4 wielkie wyprawy w tym 3 samotne dookoła świata.
http://www.grodecki.pl/

Piotr Śliwiński
Miłośnik przygody, podróży i sportów ekstremalnych. Po ukończeniu studiów w wieku 24 lat w maju 2006 r. wyruszył w samotną Podróż Dookoła Świata, która trwała rok. Autostopem przez Amerykę, rowerem po Australii, motocyklem z Indii do Polski. Poszukując przygód, poznając piękno i różnorodność tego świata, odkrywając nieznane jego zakątki, Piotr odbył już sześć wypraw dookoła świata. Podróżuje spontanicznie bez planów, map i przewodników, zdając się na dobre serce i pomoc lokalnych ludzi. Swoimi wrażeniami z wizyt w ponad stu krajach dzieli się na stronie www.p82.pl

17.12.2012 godz. 19:00
Klub Podróżników "Śródziemie"
Kraków Piwnica pod Baranami

Władysław Grodecki i Piotr Śliwiński
Opowieści świąteczne z krańców świata
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com