facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Omega GTX / HANWAG

Techniczny but z membraną Gore-Tex do zimowych przejść z dodatkową izolacją do - 15 C (norma DIN EN 344-1).
But występuje w wersji damskiej jak i męskiej. Posiada wejście na raki automatyczne. W części tylnej znajduje się Heel-Fix, umiejscowiona nad piętą aluminiowa blaszka, której dogięcie powoduje większą stabilizację nogi w bucie. Wkładka w bucie na całej długości jest dodatkowo usztywniona, ale jednocześnie wykonana została z materiału zapamiętującego kształt stopy. Zastosowany system Vari-Volume zapewnia możliwość dostosowania objętości buta do wymagań użytkownika, poprzez wyjęcie dodatkowego języka lub wkładki.

Detale:Vari-volume:
Możliwość indywidualnego dopasowania objętości wewnętrznej buta dzięki wybraniu odpowiedniego języka z różnorodną grubością, jak również przez zmniejszenie grubości wkładki.Heel-fix: Wzmocnienie na wysokości pięty polegające na wszyciu aluminiowej płytki umożliwiającej indywidualnie dostosowanie do kształtu nogi / stopy użytkownika. Płytkę ręcznie dogina się eliminując tym samym zbędny ruch stopy w bucie.Insulation: Dodatkowa izolacja od zimna umiejscowiona pod wkładką buta oraz w cholewce.Wejście na raki automatyczneReduced-seams: Zmniejszona ilość szwów zwiększa wodoodporność butów, zmniejsza potencjalne ryzyko otarć, przetarć nici itd. Konstrukcja buta wygląda bardzo prosto, natomiast jest niezwykle trudna i kosztochłonna w produkcji.Deep-pull: Haczyki do przeciągnięcia sznurowadła umieszczono głęboko po bokach cholewki na wysokości stawu skokowego. Poprzez głębokie umieszczenie haczyków sznurowadła precyzyjnie i mocno stabilizują nogę w bucie, zapobiegając jej poruszeniom, eliminując ewentualne obtarcia, pozwalając pewnie czuć się nawet na najbardziej trudnym szlaku. Click-clamp: Specjalny system sznurowania. Metalowe blaszki z oczkiem umożliwiają tworzenie dwóch stref sznurowania. Sznurowadła dzięki zablokowaniu ich napięcia umożliwiają zasznurowanie buta w jednej części luźniej, a w drugiej mocniej i na odwrót.Shock-absorber: Wkładka absorbująca uderzenia podczas chodzenia umiejscowiona wysokości obcasa. Używana przede wszystkim w butach z mocnymi i twardymi podeszwami.Elevated-brim: Ręcznie nakładany otok gumowy, którego zdaniem jest ochrona materiału zewnętrznego oraz stabilizacja buta.

Membrana: GORE-TEX
Przeznaczenie: wspinaczka, turystyka kwalifikowana
Kolory: 53-Mattone, 70-Limone (męski/damski), 69-Larche (męski)
Waga buta: 1140 (7,5) g
Materiał wewnętrzny: GORE-TEX
Materiał zewnętrzny: Skóra

Podeszwa: Vibram ALPIN


Zaawansowana technologicznie podeszwa do butów alpinistycznych umożliwiająca zamocowanie raków, usztywniona na całej długości. Zwiększoną izolację w bucie uzyskano poprzez powietrzne komory w podeszwie, środkową część podeszwy wypełnioną PU. W części przedniej podeszwa ma wąski czubek ze specjalnie ukształtowaną strefą do wspinaczki.

Kategoria twardości: D-Alpin

Cena: 1539 zł.

Więcej o tym modelu butów oraz innych z oferty HANWAG’a można dowiedzieć się na stronie wyłącznego dystrybutora www.bakosport.pl

Lista sklepów oferujących sprzedaż obuwia Hanwag na
www.bakosport.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com