facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-03
 

Oliver Lang nowym wiceprezesem ds. produktów The North Face® EMEA

Oliver Lang został nowym wiceprezesem ds. produktów marki The North Face®, wiodącego producenta odzieży, obuwia i sprzętu outdoorowego.
Ze swoim ogromnym doświadczeniem w dziedzinie produktów i sprzedaży, Oliver odegra kluczową rolę w identyfikacji potrzeb naszych konsumentów. Wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań oraz dążenie do zachowania najwyższej jakości z pewnością pozwolą mu poprowadzić markę drogą sukcesu - powiedział Timo Schmidt - Eisenhart, VP/General Manager The North Face® EMEA.

Zanim Lang rozpoczął pracę w siedzibie głównej VF International w szwajcarskim Lugano przez 11 lat był odpowiedzialny za rozwój strategicznych marek i e-biznesu w IIC - Intersport. Zdobywał także doświadczenie na kluczowych stanowiskach w Karstadt Sports.

Po 12 latach pracy w największej sieci sklepów sportowych w Niemczech i kolejnych 11 w szeregach największego dystrybutora na rynku sportowym na świecie, bardzo się cieszę z nowego wyzwania, jakim jest uczynienie The North Face® wiodącą marką we wszystkich kategoriach. - powiedział Lang.

 
Zatrudnienie Olivera Langa to kolejne posunięcie wzmacniające kadrę kierowniczą The North Face® EMEA. Dla przypomnienia, na początku tego roku Eric Pansier awansował na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu The North Face® EMEA, a Arne Arens na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży The North Face® EMEA. Pansier dołączył do The North Face® w 2008 roku po ponad 10 latach zarządzania markami, komunikacją i rozwojem produktu w Unilever. Arens z The North Face® związany jest od 2010 roku. Wcześniej przez 8 lat pracował w Nike Inc. gdzie przyłożył się do rekordowych wzrostów sprzedaży.

The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową.  Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com