facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-19
 

Ogólnopolskie Zawody Wspinaczkowe ANTYgrawitacja w Poznaniu

W weekend 24-25 października Poznań znów będzie gościć ponad 100 wspinaczy. Na zawodników czekają dwie konkurencje rozgrywane w ciągu dwóch dni.
ANTYgrawitacja już na dobre weszła w harmonogram działań naszego klubu. Z roku na rok, organizując następne edycje Ogólnopolskich Zawodów Wspinaczkowych ANTYgrawitacja, staramy się zaprosić coraz więcej wspinaczy z całej Polski. W weekend 24-25 października Poznań znów będzie gościć ponad 100 wspinaczy. W tym roku rozszerzyliśmy zakres zawodów. Na zawodników czekają dwie konkurencje rozgrywane w ciągu dwóch dni. Zmieniliśmy także miejsce zawodów, które odbędą się tym razem w budynku CH Galeria Malta przy ul. Abpa Antoniego Baraniaka 8. Rywalizację podzieliliśmy na 3 kategorie: juniorzy, kobiety i mężczyźni.


W sobotę zaczynamy od wspinania na trudność. Już od 8.30 można rejestrować się w Biurze Zawodów. W ciągu dnia na zawodników czeka ciepły obiad.
Po zawodach zapraszamy zarówno zawodników jak i osoby towarzyszące na wieczorną imprezę do Klubu Buena Vista przy ul. Święty Marcin 8. Wejściówki dla zawodników są w cenie zawodów.

Niedziela
jawi się pod znakiem baldów. Rywalizacji boulderowej będzie towarzyszyła konkurencja wspinania na czas zorganizowana dla dziennikarzy redakcji mediów poznańskich.

Równolegle do zawodów będziemy prowadzić loterię z nagrodami.

Zapisy on-line regulamin i program zawodów znajdziecie na www.antygrawitacja.onsight.pl

Organizator:
Klub Sportów Ekstremalnych ON-SIGHT www.onsight.pl

Sponsorzy:Magazyn GÓRY objął patronat nad imprezą.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com