facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-01
 

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej Kropka (18-20 lipca, Głuchołazy)

Już po raz drugi w Głuchołazach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej (i nie tylko).


Już po raz drugi w Głuchołazach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej (i nie tylko). W tym uroczym miasteczku w dniach 18-20 lipca wystąpi dla Was kilkudziesięciu zaproszonych artystów z całej Polski. 

W takcie czterech koncertów będziemy mieli doczynienia, z co najmniej dwoma ciekawymi wydarzenia artystycznymi – odbędą się bowiem dwie premiery. Okazją do pierwszej będzie ledwo co wydany album grupy Cisza Jak Ta pt.: „Chwile”. Drugim niebywałym wydarzeniem będzie ukazująca się właśnie po dwóch latach przerwy kolejna część płyty: „W górach jest wszystko co kocham…” (cz. VI).

Tradycyjnie dla młodych i mniej znanych wykonawców organizatorzy organizują w sobotni dzień konkurs, w którym może wsiąść udział każdy twórca grający własną autorską muzykę (dopuszcza się także interpretacje znanych piosenek turystycznych) z kręgu piosenki poetyckiej i turystycznej. Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe nagrody. Warunki uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie przeglądu.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez organizatorów jest tzw. dzień czeski czyli spotkanie z piosenką turystyczną naszych południowych sąsiadów. Jak bardzo się różni lub jest podobna do naszej piosenki ze szlaków będziemy mogli porównać w niedzielne popołudnie.

Więcej informacji:

2008-07-01

(kg)

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-04-30
HYDEPARK
 

Górskie przewodniki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-04-26
HYDEPARK
 

Hans Kammerlander - „Wzloty i upadki mojego życia”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-04-09
HYDEPARK
 

Marek Raganowicz - „Znikając. Opowieść drogi”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com