facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-25
 

Odzież STOOR - to, czego potrzebujesz w cenie, której oczekujesz

Wybierając produkty marki STOOR wybierasz jednocześnie najwyższy komfort i jakość za niską cenę.
Jak to się dzieje, że niektóre firmy proponują produkty najwyższej jakości za kwoty, na które możemy sobie pozwolić?  Wybierając produkty marki STOOR wybierasz jednocześnie najwyższy komfort i jakość za niską cenę.

Firma STOOR powstała w 2005 r. jako odpowiedź na potrzeby osób aktywnych, które cenią sobie wysoką jakość i komfort użytkowania produktu, jakim jest odzież sportowa. Głównym celem firmy jest dostarczenie użytkownikom profesjonalnej odzieży termoaktywnej w przystępnej cenie. STOOR dba o najwyższą jakość oferowanych klientom produktów, proponując im odzież doskonałą do biegania, jazdy na nartach, gier zespołowych i wszelkich innych aktywności sportowych.Innowacyjna technologia serii BioLINE, w której wykorzystuje się lekki oddychający materiał Meryl SkinLife z blokującymi rozwój flory bakteryjnej jonami srebra, zapewni długie poczucie świeżości podczas aktywnego wysiłku.

W ofercie firmy znajdziesz także termoaktywne ubrania z dzianin AthleNet idealnie odprowadzających pot i regulujących temperaturę ciała na taką, która jest optymalną dla naszego komfortu.
Innowacyjna technologia Thermo A pozwoliła na stworzenie bluz lekkich i ciepłych.

Z marką STOOR ubrania termiczne wkroczyły na wyższy poziom!


Jak udaje się łączyć najwyższą jakość z doskonałą ceną? W tym przypadku zaowocowały lata poszukiwań najlepszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym teraz mogą Państwo cieszyć się wysokim komfortem i spędzać jeszcze przyjemniej czas podczas uprawiania swojego ulubionego sportu.

Firma STOOR to ciągły progres i pogoń za dobrem klientów. Od 2005 roku firma stara się, aby nazwa STOOR była jednoznacznie kojarzona ze słowami KOMFORT, PROFESJONALIZM i DOSKONAŁA CENA.

STOOR jest sponsorem wypraw na Aconcaguę (luty 2010) oraz w Tien Shan (2008).

Zobacz: www.stoor.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com