facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-09-13
 

Odyseja Świętokrzyska 2005 (1-2 października)

1-2 października odbędzie się III Rowerowy Maraton na Orientację - Odyseja Świętokrzyska 2005.


1-2 października odbędzie się III Rowerowy Maraton na Orientację - Odyseja Świętokrzyska 2005.

Start imprezy w Borkowie koło Kielc, godz. 10:00. Będzie to ciekawe wyzwanie dla tych rowerzystów, którzy uwielbiają przemierzanie przestrzeni w nieznanym terenie, dobierając według własnego uznania drogę i prędkość.

To impreza sportowa nie tylko dla rowerowych maratończyków, ale również przedstawicieli rajdów ekstremalnych, a także biegaczy na orientację, przez co stanie się ona szansą ciekawej rywalizacji, nawiązania nowych znajomości oraz zdobycia dodatkowych doświadczeń.

Trasa będzie przebiegać w najbardziej atrakcyjnych fragmentach Gór Świętokrzyskich, w bajecznie kolorowej, jesiennej scenerii bukowych lasów. Zawody zostaną rozegrane na tej samej trasie we wszystkich kategoriach, a długość trasy będzie liczona według optymalnego wariantu przejazdu: 180 km, podzielona na dwa etapy:
etap 1 (sobota) - 100 km, limit - 8 godz.
etap 2 (niedziela) - 80 km, limit - 6,5 godz.

Każdy uczestnik otrzyma przed startem kolorową mapę z wykreśloną trasą. Dobra mapa, charakterystyczne miejsca lokalizacji punktów kontrolnych i łatwy do nich dojazd gwarantują ukończenie trasy przez przeciętnego użytkownika mapy turystycznej.

Więcej: www.compass.krakow.pl/odyseja

2005-09-13

(kb)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com