facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-09
 

O’Neill sponsorem Michała Ligockiego

O’Neill, producent odzieży do sportów śnieżnych, przedłużył umowę sponsorską z Michałem
„Brelokiem” Ligockim. Współpraca potrwa co najmniej do końca sezonu zimowego 2011/2012.
Dwukrotny olimpijczyk rozpoczął sezon mocnym uderzeniem - wygrywając w Kaprun zawody z cyklu snowboardowego Pucharu FIS (FIS RACE) w Half Pipe (HP). Obecnie sklasyfikowany jest na 15 pozycji światowego rankingu tej konkurencji (450 punktów FIS). Zarówno sponsor, jak i zawodnik liczą na bardzo dobry sezon i pewny awans Ligockiego do pierwszej dziesiątki rankingu Pucharu Świata HP.

W napiętym kalendarzu startów Breloka (m. in. w Pucharze Europy i Świata) nie mogło zabraknąć O`Neill Evolution w szwajcarskim Davos (2-7.01.2012, 6 Star TTR), zawodów słynących z idealnie przygotowanych, progresywnych tras i spektakularnego, finałowego wieczoru. Brelok, wraz z zagranicznymi snowboardzistami z Teamu O`Neill, znów udowodnią tam, że odzież snowboardowa marki O`Neill idealnie sprawdza się podczas nawet najbardziej niewiarygodnych trików.

Zawody rozpoczną obchody 60 urodzin marki O`Neill, która narodziła się w 1952 dzięki wynalezieniu przez Jacka O`Neilla pianki neoprenowej do surfingu. Wkrótce pasja do sportów deski objęła wszystkie jej wariacje, w myśl zasady "snow is only frozen water".


Michał Ligocki w 2012 roku planuje także udział w kilku projektach filmowych. Zapraszamy do odwiedzin jego strony internetowej (http://michalligocki.pl) oraz bloga (http://www.brelok.ownlog.com), na których na bieżąco informuje o kolejnych osiągnięciach.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com