facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

O TYM NIE PISZEMY

Buildering

Filozoficzne podejście do włażenia na przystanki autobusowe. Nawet zabawne. A i umiejętność całkiem przydatna gdy podczas „późnego powrotu do domu” okaże się, że gdzieś zawieruszyły się klucze:-)

 
 
 

Wspinaczka na Wieżę Eiffla

Trudności techniczne może nie porażają ale wysokość, ekspozycja i widoczki na pewno robią wrażenie:-)

 
 
 
 
 

Tydzień na Lofotach

Piękny, klimatyczny film z norweskiego archipelagu Lofoty. Deszcz, wiatr, sztorm, zimno…. A jednak chce się tam pojechać:-)

 
 
 

Wiek to tylko cyferka

Wiek to tylko cyferka. Nigdy nie jest za późno na robienie fajnych rzeczy. Nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej:-) 62-letni Słowak Milos Kmetko jest na przykład pasjonatem snowboardu. I to w dodatku we freestylowym wydaniu!

 
 
 

Darklight

Rewelacyjne ujęcia z nocnej jazdy MTB!

 
 
 
 
 

Skocznie w ogródku

Niewielu z was pewnie zdaje sobie z tego sprawę, ale wśród światowej czołówki zawodników freestyle BMX jest również Polak Dawid Godziek.

 
 
 

Motocyklem przez Góry Skaliste

Przepiękne ujęcia z Rocky Mountain. Czy może być lepsze połączenie niż wspinaczka, skitouring, freeride i i do tego jeszcze jazda motocyklem w tak niesamowitym otoczeniu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Atak rekina czyli „zagrożenia obiektywne”

Wspinacze mają swoje zagrożenia obiektywne. Lawiny, obrywy skalne, załamania pogody. Taki to już urok sportów uprawianych w naturze. Jednak nie jesteśmy osamotnieni:-) 

 
 
 

Martyn Ashton wraca na trasę!

We wrześniu 2013 roku mistrz świata MTB Martyn Ashton zaliczył wypadek który zmienił jego życie. Lekarze zdiagnozowali całkowity paraliż od pasa w dół. Teraz jednak Martyn Ashton wraca na trasę!

 
 
 

Udany debiut „Enduro MTB Series”

Trud zmagań w niełatwych warunkach pogodowych, walka o każdą cenną sekundę, uśmiechy od ucha do ucha po każdym z OSów, świetna atmosfera i jazda w nieznane. 

 
 
 
 
 

Wielki Kanion 360

To robi wrażenie! Pierwszy w historii interaktywny film z Wielkiego kanionu. Podczas spływu możemy swobodnie się rozglądać:-)

 
 
 
 
 

Ostra jazda pod Krakowem

Bardzo fajnie zmontowana produkcja ze zjazdowej sesji pod Krakowem.

 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com