facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-08
 

Nowy sklep The North Face w Krakowie

W Galerii Krakowskiej otwarty został nowy sklep partnerski legendarnego producenta odzieży i sprzętu outdoorowego.
W 1966 roku w San Francisco powstał mały sklep dla entuzjastów wspinaczki, którego nazwa „The North Face” nawiązywała do zacienionej i chłodniejszej strony górskich szczytów na półkuli północnej. Wkrótce firma zaoferowała klientom odzież i akcesoria swojej własnej produkcji. Już jedne z pierwszych modeli jak np. Sierra Parka szybko zyskały uznanie środowiska i stały się klasykami odzieży outdoorowej. Wiele z nich, jak chociażby  zaprezentowany w 1975 roku namiot Ovall (pierwsza konstrukcja oparta o formę półkuli), ustanowiło nowe standardy na rynku outdoorowym, a koncepcje i rozwiązania w nich zastosowane są wykorzystywane do dziś.

Obecnie w kolekcji The North Face znaleźć można szeroką gamę odzieży, sprzętu i obuwia przeznaczonych dla wspinaczy, alpinistów, narciarzy, snowboardzistów, biegaczy i podróżników. Przy ich projektowaniu wykorzystywane jest doświadczenie sportowców teamu The North Face i uczestników licznych ekspedycji wspieranych przez markę.

Tomek Gola / fikcja.pl
Teraz, produkty oznaczone charakterystycznym logo, którego kształt nawiązuje do szczytu Half Dome w parku Yosemite w USA, znaleźć można m.in. w nowo otwartym sklepie partnerskim The North Face w Galerii Krakowskiej. Na powierzchni 100 m2 dostępna jest obecnie kolekcja Jesień - Zima 2012 / 2013. Są to przede wszystkim techniczna odzież i akcesoria przeznaczone dla wspinaczy, narciarzy, snowboardzistów i podróżników.

Tomek Gola / fikcja.pl
Zajrzeć tam jednak powinni także wszyscy Ci, którzy także na co dzień poszukują komfortu i najwyższej jakości obuwia, plecaków i akcesorów. Linia miejska łączy w sobie bowiem to co najlepsze w zaawansowanych produktach Summit Series ze stylowym designem.

Kraków to wyjątkowe miejsce, chyba żadne inne miasto w Polsce nie jest tak blisko związane ze sportami górskimi. Myślę, że wielu jego mieszkańcom bliska jest idea Never Stop Exploring przyświecająca marce The North Face i właśnie dlatego jestem pewien, że spodoba im się nowa przestrzeń, którą stworzyliśmy w Galerii Krakowskiej - zachęca do wizyty Michał Sojka, Country Manager The North Face Polska.

Tomek Gola / fikcja.pl

The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. 
Więcej informacji na temat kolekcji The North Face znaleźć można na stronie www.thenorthface.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com