facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-09
 

Nowy salon JACK WOLFSKIN w Jankach

Od 07.05.2014 entuzjaści outdooru znajdą w nowym sklepie firmy Jack Wolfskin w centrum handlowym JANKI odzież, buty i sprzęt turystyczny, który zapewni im optymalną ochronę przed niepogodą, oraz funkcjonalność i komfort w najróżniejszych sytuacjach.

W nowym sklepie prezentowana jest aktualna kolekcja na lato 2014, na którą składa się wiele nowości z zakresu technologii ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi TEXAPORE oraz liczne innowacyjne produkty.

 

Specjalność marki JACK WOLFSKIN to ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Produkty doskonale sprawdzają się, gdy niosąc plecak i namiot trzeba stawiać czoła żywiołom. Aby pośród wielu materiałów nie stracić z oczu ich funkcji, uporządkowano na nowo technologię ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi TEXAPORE. Są tylko trzy kategorie o różnych poziomach wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej JACK WOLFSKIN lub w katalogu.

 „Z radością otwieramy kolejny, już siódmy salon JACK WOLFSKIN w Polsce” – mówi Marcin Gabryołek, który sam może poszczycić się długoletnim doświadczeniem w zakresie turystyki aktywnej. „Nasz zespół ekspertów jest gotowy doradzać w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu turystycznego wszystkim, którzy na dworze czują się jak w domu.”

Dodatkowo przez 1. tydzień będzie trwała promocja 3 za 2: kupując 3 produkty, najtańszy z nich otrzymasz za 1 zł.

Centrum handlowe znajduje się przy ul. Mszczonowskiej 3 i w sklepie o powierzchni 150 m2 oferuje bogactwo produktów dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu.

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com