facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-19
 

Nowy dystrybutor marki Tilak - zaproszenie do Kielc

Miło nam poinformować, że dystrybutorem marki Tilak na terenie Polski została firma Sudetica Verticalia (Fixe Climbing, Faders, Gilmonte).
Czeski brand produkuje najwyższej jakości odzież outdoorową już ponad 20 lat. Stosując najwyższej jakości tkaniny i technologie, zwracając uwagę na praktyczne detale i techniczny krój odzieży, Tilak szybko zyskał uznanie na europejskim i azjatyckim rynku. Wszystkie produkty szyte są w Sumperku u podnóża Jesioników, co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości popartej 4-letnią gwarancją i bezproblemowym serwisem pogwarancyjnym. W dobie globalizacji outdooru i przenoszenia produkcji na Daleki Wschód jest to dodatkowy atut pozwalający na utrzymanie najwyższej, światowej jakości.

Produkty Tilaka to nie tylko najlepsze tkaniny i wykonanie, ale także nietuzinkowe pomysły projektanta pracującego dla tak uznanych firm jak Arcteryx, Acronym czy Burton. Kolekcja Tilaka zwraca na siebie uwagę bardzo wysoką jakością, dbałością o detale i funkcjonalnym krojem, co pozwala na sprostanie nawet największym wymaganiom stawianym odzieży outdoorowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska B 49 na targach SPORT – LATO w Kielcach, gdzie zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja Tilaka oraz nowości marek Fixe Climbing, Faders i Gilmonte.Dane dystrybutora:Sudetica Verticalia
ul. Chorwacka 41
51 - 107 Wrocław
tel. 609 634 000
biuro@sudetica.pl
www.sudetica.pl

Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com