facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-19
 

Nowości w kolekcji Deuter 2009

Na tegorocznych targach Lato-Sport 2009 firma Deuter pokazała nowości, które wprowadza do sprzedaży już z końcem września tego roku.


Na tegorocznych targach Lato-Sport 2009 firma Deuter pokazała nowości, które wprowadza do sprzedaży już z końcem września tego roku. Największe zmiany dotyczą kolekcji Alpinie i Trekking.

Seria Aircontact
Zupełnie nowy wygląd oraz rozwiązania technologicznie w systemie nośnym zyskała seria trekkingowych plecaków Aircontact. Wprowadzono nową kolorystykę, a przede wszystkim wahadłowy pas biodrowy Vari-Flex, który w komfortowy sposób eliminuje balans ciężaru podczas marszu. To rozwiązanie zaczerpnięto z ekskluzywnej serii plecaków Aircontact PRO.


System nośny

 

 

Nowe materiały o bardziej technicznym i nowoczesnym wyglądzie. Poprawiono stabilność części dolnej systemu nośnego i pasa biodrowego dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji szyn aluminiowych.  

Aircontact 40+10 SL i 45+10 otrzymują boczne kieszenie kompresyjne.


Aircontact 40+10 SL, cena 559 zł

 

W każdym modelu serii Aircontact wprowadzono dwa rzędy szpejarek od frontu plecaka dla zwiększania opcji troczenia, kieszeń na mapę, pasek piersiowy z płynną regulacją pozwalający w prosty sposób dostosować jego położenie do wzrostu użytkownika. Wprowadzono nowe rodzaje tkanin: Ripstop Nylon o wytrzymałości 330 den z domieszka Ballistic. Użyta domieszka sprawia, że plecaki stają się lżejsze, bardziej techniczne o nowoczesnym wyglądzie.
Dodatkowo modele od 60+10SL i 75+10 wyposażono w trzy boczne paski kompresyjne z każdego boku. Wzmocniono również konstrukcję skrzydeł pasa biodrowego


Aircontact 65+10, zdjęcie systemu nośnego


Aircontact 65+10, cena 739 zł

Seria Alpine


Guide 35+, cena 399 zł

Guide 35+, to zmieniony wygląd i nowe rozwiązania techniczne w jeszcze lepszy sposób odpowiadające wymaganiom osób poszukujących profesjonalnego sprzętu do wspinaczki. Wszystkie modele serii Guide otrzymały wahadłowy pas biodrowy Vari-Flex, który dodatkowo można zdemontować.We wszystkich modelach wprowadzono szersze i bardziej wzmocnione pętle do troczenia nart (165 mm). Wprowadzono boczne i przednie paski kompresyjne, powiększono pętle na czekany, zmieniono sposób troczenia czekanów, wprowadzono podwójne dno.

 

Wprowadzono dwa nowe modele Guide Lite: o pojemności 32 litrów i wadze 1150 g i 28 litrów w wersji Sl o wadze 1050 g – dla kobiet. System nośny usztywniono prętem Delfin z włókna szklanego, plecaki posiadają szeroki pas biodrowy, uchwyt na czekan, kije, uchwyty na narty, wyjmowaną karimatkę do siedzenia, system H2O oraz podwójne dno.


Guide Lite 32, cena 339 zł


Guide Lite 28 SL, cena 339 zł


Guide Lite, system nośny 

 

Plecaki Cruise:


Cruise 30, cena 369 zł

Cruise 26 SL, cena 369 zł
 


Zmieniono wygląd, wprowadzono nowe pojemności.
Cruise 26 SL – dla kobiet i Cruise 30.
Plecaki otrzymały bardzo funkcjonalny dostęp do komory poprzez rozpięcie suwaka wzdłuż systemu nośnego – dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można dostać się do bagażu bez konieczności odpinania troczonego sprzętu od frontu.


Rozpięcie od strony systemu nośnego
 

Plecaki posiadają możliwość dopięcia nart, snowboardu, rakiet śnieżnych, wewnątrz kieszeń na łopatę, uchwyty do troczenia czekana, kijów, elastyczne kieszenie na zewnątrz, które minimalizują dostawanie się śniegu. System nośny napina pręt Delfin z włókna szklanego. Plecaki posiadają podwójne dno.

Wprowadzono nowy plecak wspinaczkowy dla najmłodszych alpinistów - Climber.


Climber, cena 189 zł


Stworzony w oparciu o Serię Guide dla dorosłych. Dostosowany do małej sylwetki dziecka, a jednocześnie spełniający warunki profesjonalnego plecaka dla wspinacza. System nośny to Mini Alpinie Back System dla dzieci - wierna kopia systemu nośnego dla dorosłych uwzględniająca drobną sylwetkę dziecka. Przystosowany do włożenia bukłaka, wyposażony w boczne kieszenie. 

Śpiwory puchowe

Produkty Atmosphere zastępują dotychczasowe Moonshine.


Atmosphere 350, cena 699 zł

 

Wprowadzono nowe rodzaje śpiworów puchowych: Atmosphere 350, 550 i 750
Występują w dwóch długościach, posiadają nowy wzór przeszyć oraz trapeziodalne komory. Kształt komór w lepszy sposób niż dotychczas zapewnia stabilizację puchu oraz podnosi komfort ocieplenia.

Cała nowa kolekcja Deuter 2009 wkrótce na stronie www.bakosport.pl 

2008-09-19

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com