facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-03
 

Nowości Black Diamond - Jesień 2010

Od 25 lat firma Black Diamond jest siłą napędową narciarstwa off-piste, przełamując stereotypy na temat tego, co da się zrobić na śniegu.
Sprzęt Black Diamond jest wykorzystywany zarówno podczas skitourowych wędrówek po górach, jak i podczas ekstremalnych zjazdów freeride.

Jesienią 2010 wielokrotnie nagradzana linia butów narciarskich zostanie wzbogacona o cztery nowe modele butów skitourowych, opartych o zasady obowiązujące w lekkim sprzęcie backcountry. Te ultralekkie buty zostały wyposażone w innowacyjny system ruchomej cholewki Pivoting Cuff Technology™.


To opatentowane rozwiązanie pozwala nie tylko na 40º zakres ruchu podczas chodzenia na nartach, ale również gwarantuje doskonałe przełożenie siły podczas zjazdu. Żaden inny but do touringu nie posiada takich właściwości.

Inspiracją do stworzenia nowej linii butów Efficient był niewątpliwy sukces butów freeridowych serii Power (sezon 2009).

Buty tourowe linii Power (sezon zima 2009)Nowa linia nart i butów Efficient została specjalnie zaprojektowana dla ludzi, którzy ciężko zapracowali sobie na podejściu na idealne skręty w puchu. Ultralekka konstrukcja tego sprzętu pozwala na zaoszczędzenie energii podczas podejścia, podczas gdy ich precyzyjna technologia daje doskonałą kontrolę każdego skrętu.


Więcej informacji na najnowszej stronie internetowej SKIBD: www.skibd.bdel.com.
 Factor-DFit side
 Method side
 prime_side
 quadrant side
 slant side
 
 swift_side
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com