facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-20
 

Nowość od Suunto - dwa niepowtarzalne zegarki

Od kwietnia w polskich sklepach dostępne są już dwa odświeżone modele z serii Suunto Quest w kolorze niebieskim i żółtym. Dodanie nowego designu towarzyszy unowocześnieniu tego popularnego modelu dedykowanego przede wszystkim sportowcom.
Zegarki wyposażone są w prosty w obsłudze system pomiaru pracy serca, kilkanaście opcji treningowych i zaawansowane opcje personalizacji pulsometra. W sam raz by przygotować się do startu w zawodach (tak biegowych, jak i innych) lub po prostu podnieść swoje możliwości sportowe.

Użytkownicy mogą pobrać darmowe programy treningowe obejmujące pomiar tętna, prędkość (biegu, jazdy rowerem etc.), dystans, kadencje i okrążenia, poziom EPOC czy VO2 Max i dowolnie nimi zarządzać przez serwis www.Movescount.com

Suunto Quest Blue


Oba modele  można dowolnie zestawić z akcesoriami takimi jak pas Dual Comfort Belt (niezwykle wygodny pas piersiowy do pomiaru tętna), Foot POD Mini (licznik kroków) lub GPS Track POD (pozwala na odczyt danych Górskiej wycieczki czy treningu po zgraniu do komputera). Systemy te umożliwiają pomiar prędkości, dystansu, wysokości czy zapisania ścieżki biegowej za pomocą GPS-a, które później można w całości analizować na swoim profilu w serwisie Movescount.com. Poza tym zegarki są niezwykle lekkie i wygodne do noszenia na co dzień, nie tylko na treningu.

Suunto Quest Blue

Więcej o Suunto Quest na http://www.suunto.pl/pl/pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com