facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-07
 

Nowoczesne samochody potrzebują nowoczesnych akcesoriów!

Planując wybór akcesoriów transportowych do swojego samochodu, takich jak box dachowy, uchwyt rowerowy czy uchwyt do przewozu nart, rozpocząć należy od wyboru właściwego bagażnika bazowego złożonego ze stóp oraz belek.
Ogólny wygląd tegoż bagażnika ogromnie się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat, co nie powinno dziwić wziąwszy pod uwagę olbrzymie inwestycje jakich dokonał przemysł samochodowy w dziedzinie projektowania samochodów. Wniosek : nowoczesne samochody potrzebują nowoczesnych bagażników bazowych!

Elegancki wygląd...


Belki o aerodynamicznym kształcie to ostatnia generacja belek bagażników bazowych. Jak sama nazwa wskazuje, belki Thule aero wyróżniają się stylową, aerodynamiczną linią pasującą do designu nowoczesnych samochodów. Są one wykonane z lekkiego aluminium i dzięki temu lżejsze niż poprzednie wersje. Mają także bardziej opływowy kształt. 

... niezwykle funkcjonalne...

Wszystkie belki o aerodynamicznym kształcie wyprodukowane przez Thule posiadają rowek T-track. Dzięki niemu wymiana akcesoriów firmy Thule nigdy nie była prostsza! Podczas wymiany uchwytu rowerowego na uchwyt do nart wystarczy wysunąć pierwszy a na jego miejsce łatwo wsunąć drugi i zabezpieczyć. 

... maksymalne wykorzystanie


Dzięki rowkowi T-track podczas używania belki Thule aero można wykorzystać jej całkowitą długość, w tym również przestrzeń nad stopami bagażnika bazowego. Umożliwia to jednoczesną instalację kilku akcesoriów Thule oraz optymalne wykorzystanie ładowności bagażnika i dachu auta. 

Thule
Thule jest światowym liderem w branży systemów transportowych oferującym akcesoria transportowe aktywnym rodzinom, entuzjastom sportu i aktywnego wypoczynku i profesjonalistom, którzy chcą przewozić swój ekwipunek na samochodach bezpiecznie, łatwo i stylowo. Portfolio produktów firmy zawiera boxy dachowe, relingi dachowe, uchwyty i bagażniki rowerowe, łańcuchy śniegowe, przyczepy, systemy holownicze, akcesoria do przyczep kempingowych oraz rozwiązania organizujące przestrzeń bagażową.
Firma ma dominującą pozycję na światowych rynkach i oddzialy w ponad 30 miastach na zatrudniając 3,500 osób w Północnej i Południowej Ameryce, Europie, Afryce oraz Azji. w 2007 roku sprzedaż netto grupy wyniosła 6,2 miliarda SEK. Siedzibą zarządu jest Malmö, Szwecja. Większość udziałów w firmie posiada Nordic Capital. Więcej informacji na www.thule.com


Źródło: thule.com
 www.thule.com
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com