facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-04-17
 

Nowe skarpety Smartwool - dla ultrasów

Smartwool Run Light Elite to najbardziej zaawansowane skarpety w kolekcji Smartwool, które – poprzedzone latami testów i prototypów – w końcu prezentują się w swojej ostatecznej wersji.

Stworzyliśmy absolutnie perfekcyjne i najwygodniejsze na świecie skarpety biegowe, zupełnie różne od tych, które w naszej firmie powstawały wcześniej – przyznaje John Ramsey, odpowiedzialny za rozwój w firmie Smartwool.

O pracy, której efektem jest seria Run Light Elite opowiada w filmie:
https://vimeo.com/124220077

 

Celem, który przyświecał wieloletnim testom prototypów było zaprojektowanie modelu, który byłby dedykowany do tak wymagającej aktywności, jaką jest bieganie. Biegacze spędzają wiele godzin na nogach podczas treningów czy zawodów. Skarpeta biegowa musi zatem zapewniać maksymalny komfort użytkowania poprzez idealne dopasowanie do stopy. 4 Degree™ elite fit system, czyli specjalny, czterostopniowy system dopasowania sprawia, iż skarpeta pozostaje zawsze na swoim miejscu. Miejsca najbardziej narażone na otarcia zostały dodatkowo wzmocnione. Amortyzację dobrano tak, by zapewnić jak najwięcej komfortu tam, gdzie jej potrzeba, czyli na piętach i palcach. Na palcach zastosowano płaskie szwy, by biegacz w żadnym momencie biegu nie myślał o tym, że coś go uwiera lub obciera. Cechuje je niska waga, niezbędna do tego, by czuć lekkość w bieganiu. Skarpeta posiada dopasowane odpowiednio do płci strefy wentylacji, które odpowiadają za właściwą termikę stopy i odprowadzają wilgoć. Ze względu na specyficzną budowę stopy kobiet w modelach dla Pań zastosowano zwężenie w okolicy pięty. Smartwool szczyci się tym, że skarpety tej marki wytrzymują więcej niż noszone obuwie. Również w przypadku skarpet biegowych nie może być inaczej, gwarancją trwałości jest technologia ReliaWool™.

 

 

PhD Run Light Elite występują w wersji damskiej i męskiej i w różnych długościach: Micro, Mini i Low Cut.

 

Ci, którzy testowali nowe skarpety biegowe Smartwool Run Light Elite, potwierdzają zgodnie: ich bieganie już nigdy nie będzie takie samo, jak wcześniej.

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com