facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-09-14
 

Nowe skarpety MOTIVE dla narciarzy

Firma JJW opracowała na nadchodzący sezon narciarski ulepszoną wersję swojego topowego modelu: MOTIVE THERMOLITE. Trójwarstwowa profilowana dzianina frotte chroni części nogi narażone na urazy i otarcia podczas jazdy na nartach.
Unikalna konstrukcja włókien przędzy THERMOLITE® zapewnia utrzymywanie nogi w cieple, przy jednoczesnej przewiewności i odprowadzaniu wilgoci. Bezszwowe łączenie zapewnia maksymalny komfort, zapobiegając powstawaniu otarć nad palcami, nawet w ekstremalnych warunkach. LYCRA® w całym wyrobie sprawia, że podkolanówki idealnie przylegają do nóg.


Komfortowy ściągacz nie powoduje nadmiernego ucisku, utrzymując doskonale skarpetkę na nodze. Dwie opaski elastyczne, na stopie i nad kostką, zapobiegają przesuwaniu się podkolanówek, nawet podczas gwałtownych ruchów.


Podkolanówki są dostosowane do anatomicznego kształtu lewej (L) i prawej (R) stopy. Poprzeczne prążki ułatwiają układanie się podkolanówki na zgięciu nogi. Wykończenie SANITIZED zapewnia wyjątkową higienę - antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe działanie podkolanówek.

Skład:
THERMOLITE® 80%, poliamid 17%, Lycra® 3%, apretura antybakteryjna i antygrzybicza Sanitized®

Wzornictwo: 3 wersje kolorystyczne

Rozmiary: 35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Dystrybucja w Polsce: METRUM sport logistic, biuro@metrumsport.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com