facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-09-18
 

Nowe modele butów turystycznych Chiruca

Hiszpańska marka Chiruca przedstawia nowości z kolekcji butów turystycznych na nadchodzący sezon jesień/zima 2018. Warto zwrócić szczególną uwagę na nowe modele Daimiel i Acebo!

 

To, co rzuca się w oczy w obu modelach to laserowe grawerunki na hydrofobowej, skórzanej cholewce, które nadają butom nowoczesnego, designerskiego wyglądu. Dodatkowo model Daimiel posiada nową poliuretanową podeszwę „Sport”. Wyróżnia się ona tym, że jest dwukolorowa i tym samym „ożywia” wygląd butów i sprawia, że wyglądają intrygująco. Podeszwa jest wykonana z dwóch warstw poliuretanu o różnych gęstościach: dolna warstwa ma większą gęstość, a tym samym większą twardość i wytrzymałość, natomiast górna warstwa jest wykonana z poliuretanu o mniejszej gęstości co poprawia komfort i wygodę użytkowania.

 

Opisywany model Acebo

 

Równocześnie dalej są to niezawodne, wytrzymałe buty jakie od lat produkuje dla swoich klientów Chiruca. Oba modele idealnie nadają się na długie wędrówki w zróżnicowanym terenie. Są bardzo wszechstronne a do ich głównych zalet należy lekkość, odpowiedni stopień amortyzacji oraz elastyczność. Oba modele zostały również wyposażone w cenioną membranę Gore-Tex zapewniającą optymalny komfort termiczny stóp a także wodoodporność i oddychalność. Jeśli szukasz odpowiednich butów na nadchodzącą jesień – Daimiel i Acebo to modele, które warto wziąć pod uwagę! 

 

Źródło: informacja prasowa producenta

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com