facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-02
 

Nowa odsłona księgarni podróżniczej bezdroza.pl

Internetowa Księgarnia Podróżnicza bezdroza.pl przeszła prawdziwą metamorfozę! Portal Wydawnictwa Bezdroża ruszył w nowym wcieleniu, by dopasować się do oczekiwań Czytelników i sprawić, by korzystanie z księgarni było nie tylko przyjemne i skuteczne, ale także rozwijało pasję podróżowania.
Jak dzisiaj wyglądają bezdroza.pl? Na pewno wpisują się w dziesięcioletnią działalność Wydawnictwa, podkreślając jego globtroterskie korzenie, a zarazem wykorzystując nowe formy poszukiwania informacji o świecie, które daje XXI wiek. Bezdroza.pl to nie tylko dostęp do przewodników pisanych z pasją, ale także kompleksowy zbiór najistotniejszych informacji, które pomogą zarówno w planowaniu podróży, jak i poznawaniu najbardziej czarujących zakątków świata.


"Zmiana wyglądu strony nie wiąże się jednak tylko z jej nową estetyką, a także z poprawą wielu jej funkcjonalności ze szczególnym uwzględnieniem nawigacji" - wyjaśnia Ewelina Wolna, koordynator projektów internetowych Wydawnictwa Bezdroża. "Teraz każdy, kto odwiedzi bezdroza.pl, z łatwością odnajdzie interesujące go tytuły z oferty liczącej ponad 1600 pozycji różnych wydawnictw turystycznych z Polski i zagranicy. A w podróżowaniu po stronie pomoże interaktywna mapa, indeks destynacji i katalog tematyczny obejmujący specyfikę książek i ich zakres terytorialny" - dodaje.

Nie tylko jednak przewodniki, mapy, albumy, książki podróżnicze i rozmówki w różnych językach są tu godne uwagi. Portal udostępnia najnowsze ciekawostki podróżnicze, znaleźć tu można aktualny kalendarz imprez turystycznych i globtroterskich, a także skorzystać z forum gromadzącego fanów wypraw po całym świecie, którzy chętnie dzielą się własnym doświadczeniem i pasją. Na portalu umieszczane są relacje z podróży, opatrzone zdjęciami podróżników, które obfitują w najrozmaitsze przygody i dobre rady.

Portal zwraca też uwagę na integralną część Wydawnictwa Bezdroża, jaką są e-przewodniki.pl. Te internetowe przewodniki, tworzone są wspólnie z internautami zgodnie z interaktywną ideą pod hasłem "Tworzymy razem przewodniki". Można je całkowicie bezpłatnie przeglądać w internecie, albo pobrać na telefon komórkowy lub urządzenie GPS.

Łatwa dostępność do bogatej oferty księgarni oraz do wiadomości podróżniczych sprawia, że bezdroza.pl mają być portalem dla głodnych podróży fascynatów. I stawiają sobie za cel zarażać bakcylem włóczęgi i pomagać w realizacji podróżniczych planów i marzeń.

Zobacz: www.bezdroza.pl

Źródło: www.Ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com