facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-05
 

Nowa odsłona Climbshop.pl

Oferta sklepu została w tym roku mocno uatrakcyjniona dzięki dodaniu kilku znaczących producentów sprzętu outdoorowego oraz zmianie wizualnej strony internetowej. 
Najbardziej rozszerzono asortyment wiodącej marki Mammut. W ofercie znajdziemy różnorodną gamę kurtek do każdej aktywności zimowej, bardzo ciekawą ofertę obuwia sportowego oraz inne produkty słynącego z najwyższej jakości szwajcarskiego producenta. 
 
Szczególną uwagę należy zwrócić na nową serię EIGER EXTREME Mammut stworzoną w nowym atrakcyjnym wzornictwie oraz zaprojektowaną z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Zdecydowanie wyróżnia się w tej serii kurtka Gipfelgrad Jacket uszyta z pierwszej oddychającej i wodoodpornej dzianiny Polartec® Neoshell®, która została ostatnio nagrodzona w Derryck Draper Award. 
 
 

Climbshop.pl chcąc wzbogacać swą ofertę o wysokiej jakości produkty rozszerzył swoją bazę producentów o markę ClimbX oraz Małachowski.

Firma stara się również o zachęcenie klientów do systematycznego odwiedzania sklepu cotygodniową akcją promocyjną na wybrany produkt, który można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto również zaglądać do często aktualizowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem kategorii `Promocje`  i `Wyprzedaże`.
 

Wszystkie najnowsze produkty i aktualności można automatycznie śledzić dopisując się do profilu
facebook Climbshop.pl.
 

 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com