facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-05
 

Nowa odsłona Climbshop.pl

Oferta sklepu została w tym roku mocno uatrakcyjniona dzięki dodaniu kilku znaczących producentów sprzętu outdoorowego oraz zmianie wizualnej strony internetowej. 
Najbardziej rozszerzono asortyment wiodącej marki Mammut. W ofercie znajdziemy różnorodną gamę kurtek do każdej aktywności zimowej, bardzo ciekawą ofertę obuwia sportowego oraz inne produkty słynącego z najwyższej jakości szwajcarskiego producenta. 
 
Szczególną uwagę należy zwrócić na nową serię EIGER EXTREME Mammut stworzoną w nowym atrakcyjnym wzornictwie oraz zaprojektowaną z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Zdecydowanie wyróżnia się w tej serii kurtka Gipfelgrad Jacket uszyta z pierwszej oddychającej i wodoodpornej dzianiny Polartec® Neoshell®, która została ostatnio nagrodzona w Derryck Draper Award. 
 
 

Climbshop.pl chcąc wzbogacać swą ofertę o wysokiej jakości produkty rozszerzył swoją bazę producentów o markę ClimbX oraz Małachowski.

Firma stara się również o zachęcenie klientów do systematycznego odwiedzania sklepu cotygodniową akcją promocyjną na wybrany produkt, który można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto również zaglądać do często aktualizowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem kategorii `Promocje`  i `Wyprzedaże`.
 

Wszystkie najnowsze produkty i aktualności można automatycznie śledzić dopisując się do profilu
facebook Climbshop.pl.
 

 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com