facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-26
 

Nowa kolekcja T-shirtów The North Face w 8a.pl

Przygotuj się na wiosenne ocieplenie! Jako pierwszy / pierwsza wybierz fantastyczne T-shirty z najnowszej kolekcji The North Face w 8a.pl.
The North Face to marka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od ponad 40 lat logo The North Face kojarzone jest ze wszystkimi poważniejszymi ekspedycjami i osiągnięciami na polu alpinizmu, wypraw w najwyższe góry świata, narciarstwa, biegów przełajowych i wielu, wielu innych dziedzin. Odzież górska, akcesoria podróżnicze, plecaki wyprawowe, obuwie trekkingowe - zawsze wysokiej jakości, zawsze funkcjonalne, a do tego zawsze „opakowane” w najnowszy design.

Od lat TNF wyznacza standardy w dziedzinie produktów rynku outdoorowego; w produktach swych wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania tj. membranę Gore-tex, HyVent, syntetyczne wypełnienie Primaloft, dzianiny Polartec, tkaniny Apex, szybkoschnące materiały Vaporwick. Esencję możliwości TNF znajdziesz w kolekcji Summit Series.


Teraz najbardziej wyczekiwana kolejcja T-shirtów marki The North Face dostępna jest w sklepie 8a.pl. Wyróżnij się i pokaż swoje prawdziwe "ja"!


Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com