facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-26
 

Nowa kolekcja T-shirtów The North Face w 8a.pl

Przygotuj się na wiosenne ocieplenie! Jako pierwszy / pierwsza wybierz fantastyczne T-shirty z najnowszej kolekcji The North Face w 8a.pl.
The North Face to marka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od ponad 40 lat logo The North Face kojarzone jest ze wszystkimi poważniejszymi ekspedycjami i osiągnięciami na polu alpinizmu, wypraw w najwyższe góry świata, narciarstwa, biegów przełajowych i wielu, wielu innych dziedzin. Odzież górska, akcesoria podróżnicze, plecaki wyprawowe, obuwie trekkingowe - zawsze wysokiej jakości, zawsze funkcjonalne, a do tego zawsze „opakowane” w najnowszy design.

Od lat TNF wyznacza standardy w dziedzinie produktów rynku outdoorowego; w produktach swych wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania tj. membranę Gore-tex, HyVent, syntetyczne wypełnienie Primaloft, dzianiny Polartec, tkaniny Apex, szybkoschnące materiały Vaporwick. Esencję możliwości TNF znajdziesz w kolekcji Summit Series.


Teraz najbardziej wyczekiwana kolejcja T-shirtów marki The North Face dostępna jest w sklepie 8a.pl. Wyróżnij się i pokaż swoje prawdziwe "ja"!


Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com