facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-10-18
 

Nowa kolekcja Helly Hansen: bielizna narciarska H1 Pro - zaprojektowana z myślą o narciarstwie alpejskim

Helly Hansen wprowadza odzież termiczną H1 Pro Protective, zaprojektowaną dla optymalnej ochrony i wydajności aerodynamicznej.

Fot. materiały prasowe Helly Hansen

 

Norweska marka Helly Hansen wie, jak projektować sprzęt, który wytrzyma trudne, nieprzewidywalne warunki. W latach 70-tych marka stworzyła pierwszą techniczną odzież termiczną, niezbędną do utrzymania suchości i ciepła, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Od tego czasu Helly Hansen kontynuuje wprowadzanie innowacji w kategorii odzieży termicznej, zapewniając funkcjonalny sprzęt sprawdzający się podczas różnych aktywności fizycznych, nawet w niskich temperaturach.

 

W sezonie jesień/zima 2021, marka wprowadza swoją najnowszą innowację, top oraz spodnie termiczne H1 Pro Protective, zaprojektowane dla optymalnej ochrony i aerodynamicznej wydajności na stokach.

 

 Helly Hansen H1 Pro Protective Top


Nowa linia odzieży termicznej H1 Pro Protective, opracowana w oparciu o opinie profesjonalnych zawodników narciarskich Helly Hansen, w tym reprezentacji Kanady w narciarstwie alpejskim, posiada unikalną konstrukcję zawierającą ochronne wkładki umieszczone w strategicznych miejscach, tak aby stworzyć efektywny system z zewnętrznym kombinezonem narciarskim. Bazując na swoich doświadczeniach, profesjonalni narciarze zgłaszali potrzebę odzieży, która zapewniałaby im większą ochronę, nie tworząc przy tym dodatkowego obciążenia, a jednocześnie zwiększającą ich prędkość. W rezultacie projektanci Helly Hansen stworzyli nową odzież termiczną ze strategicznie rozmieszczonymi materiałowymi poduszkami wbudowanymi w jej konstrukcję. Zaprojektowana z myślą o aerodynamicznych osiągach, odzież termiczna H1 Pro Protective posiada również kompresyjne dopasowanie, które utrzymuje ochraniacze na miejscu podczas zakładania kombinezonu do narciarstwa alpejskiego.

 

Helly Hansen H1 Pro Protective Pants

 

"Opinie profesjonalistów są podstawą wszystkiego, co robimy" - powiedział Philip Tavell, Dyrektor Zarządzający Kategorią odzieży termicznej w Helly Hansen.

 

"W przypadku naszej nowej linii H1 Pro Protective naprawdę słuchaliśmy tego, czego potrzebują nasi profesjonaliści i staraliśmy się wprowadzać innowacje i dostarczać sprzęt, który zapewni im bezpieczeństwo, a jednocześnie będzie ukierunkowany na wydajność."

 

Odzież termiczna H1 Pro Protective jest stworzona z zastrzeżonych przez Helly Hansen włókien LIFA® w bezszwowej konstrukcji, oferując doskonałe zarządzanie wilgocią, jak również maksymalny komfort i swobodę ruch.

 


 

O Helly Hansen


Założona w 1977 w Norwegii marka odzieży technicznej nieprzerwanie rozwijająca swoją kolekcję w trosce o ochronę życia i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Helly Hansen chroni i pozwala cieszyć się życiem. W swojej ponad 140 letniej historii marka wprowadziła na rynek szereg innowacji, które na zawsze odmieniły sposób, w jaki się ubieramy: ponad 140 lat temu pierwsza tkanina wodoodporna, lata 60te pierwsza tkanina typu polar , lata 70te pierwsza bielizna techniczna z wykorzystaniem pionierskiej technologii  Lifa Stay Dry, współczesnie H2Flow, wielokrotnie nagradzany system termoregulacji odzieży 

 

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com


Informacja pracowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com