facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-17
 

Nowa kolekcja 09/10 Armada Skis

W sezonie zimowym 09/10 w kolekcji dostępne jest 15 modeli nart. Od wytrzymałych i dostępnych w przystępnej cenie modeli El Ray i Cantika, poprzez snowparkowe AR6 i THall, aż do najlepszych nart do freeride`u takich jak: ARV, JJ i ARG.
Trzy modele (ARW, Cantika i ARVw) zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach, a dwa (Coda, Bantam) tak, by ułatwić naukę tricków najmłodszym narciarzom. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie do modeli snowparkowych (Alpha 1 i Alpha 2) technologii sprawdzonych w modelach JJ i ARG z grupy fat skis przeznaczonych do jazdy w głębokim śniegu. Przedłużone i wygięte w górę profile obu końców czyli tzw. rocker sprawia, że narty „wypływają” na powierzchnię, ilekroć napotkają mokry bądź głęboki śnieg. Jednocześnie w centralnej części narty zastosowano klasyczne taliowanie (sidecut) i wygięcie w dół (camber).

Armada już dawno temu ugruntowała swoją pozycję na rynku jako producent sprzętu narciarskiego. Jednakże prawdziwą niespodzianką przygotowaną przez Armadę w tym sezonie jest wprowadzenie pełnej linii odzieży technicznej. Do produkcji ośmiu modeli kurtek i trzech modeli spodni użyto materiałów takich jak eVent i Megarex, które zapewniają bardzo wysokie parametry i małą wagę. Podstawowe modele Armady charakteryzują się współczynnikami 10 000 mm/10 000 g, co odpowiada współczynnikom wyższych modeli proponowanych przez innych producentów. Kolekcję uzupełnia linia odzieży, rękawiczek, czapek i innych akcesoriów dla mężczyzn i kobiet.

Więcej na www.armadaskis.com i www.armadaskis.pl
 ARV
 ar6
 Cantica
 
 Coda
 El Rey
 Galactic Jacket
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com