facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-03-25
 

Nicolas Vidal nowym wiceprezesem marki TNF ds. sprzedaży na rynku EMEA

Będzie on odpowiedzialny przede wszystkim za strategię sprzedaży produktów The North Face na rynku Europejskim, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.
Międzynarodowe doświadczenie Nicolasa, które zebrał podczas wieloletniej pracy w branży handlowej bez wątpienia pomoże nam w realizacji celu zwiększenia obecności marki na rynku EMEA w ciągu kolejnych pięciu lat - skomentował wybór Vidala, jego bezpośredni przełożony, wiceprezes marki The North Face EMEA, Arne Arnes,

Widzę wiele możliwości w różnych regionach Europy. Dlatego bardzo się cieszę na moją współpracę z teamem i partnerami handlowymi. Wspólnie uczynimy z The North Face niekwestionowany nr.1 w branży outdoorowej w Europie
- dodał Vidal.
 
Aby objąć nową funkcję Vidal przeniesie się wraz z całą rodziną do Lugano, gdzie mieści się centrala marki. Wcześniej Francuz mieszkał między innymi we Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA, gdzie zdobywał doświadczenie na kluczowych stanowiskach w Asics, Nike Europe oraz Decathlon. 
 
Vidal jest również zapalonym sportowcem, miłośnikiem nart oraz innych form aktywności outdoorowej. 


 
The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową.  Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com