facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-04-15
 

„Nasze Skały” w sprawie Fiali i 502

W marcu 2013 r. na komisariacie policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic, dyrektor operacyjny Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502 w Jerzmanowicach.
Policja od tej pory trzykrotnie nawiedziła "gówniarza", lecz ten, pomimo przebywania w domu, nie wpuścił funkcjonariuszy, a oni nie mieli podstaw do użycia siły. Po konsultacjach z komendantem Krzeszowic, możliwy dalszy tok działania polegać może na zawiadomieniu Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza, wtedy sprawa zostanie powrotnie skierowana do policji, ale już z "namaszczeniem" prokuratury, czyli większym priorytetem, co pozwoli jej na twardsze działania. Musimy wykazać, na czym polega zagrożenie życia i zdrowia oraz przedstawić świadków zdarzeń.

IŚW "Nasze Skały" uruchomiła specjalny adres e-mailowy do zawiadomień o kolejnych procederach na 502 i Fiali. Dotychczas nie został zgłoszony żaden incydent. Proszę wszystkich o przesyłanie informacji o działalności gówniarza na adres fiala@naszeskaly.pl lub dyrektor@naszeskaly.pl, ewentualnie osobiście lub telefonicznie (662 149 400)

Zbliża się okres rozliczeń PIT. Jeżeli nie możecie osobiście zaangażować sie w prace "Naszych Skał", przekażcie 1% PIT na IŚW „Nasze Skały”. Informacje o tym, jak to zrobić, znajdziecie na stronie http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.php.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-05-09
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-06
WSPINACZKA SPORTOWA
 

13 Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com