facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-04-15
 

„Nasze Skały” w sprawie Fiali i 502

W marcu 2013 r. na komisariacie policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic, dyrektor operacyjny Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502 w Jerzmanowicach.
Policja od tej pory trzykrotnie nawiedziła "gówniarza", lecz ten, pomimo przebywania w domu, nie wpuścił funkcjonariuszy, a oni nie mieli podstaw do użycia siły. Po konsultacjach z komendantem Krzeszowic, możliwy dalszy tok działania polegać może na zawiadomieniu Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza, wtedy sprawa zostanie powrotnie skierowana do policji, ale już z "namaszczeniem" prokuratury, czyli większym priorytetem, co pozwoli jej na twardsze działania. Musimy wykazać, na czym polega zagrożenie życia i zdrowia oraz przedstawić świadków zdarzeń.

IŚW "Nasze Skały" uruchomiła specjalny adres e-mailowy do zawiadomień o kolejnych procederach na 502 i Fiali. Dotychczas nie został zgłoszony żaden incydent. Proszę wszystkich o przesyłanie informacji o działalności gówniarza na adres fiala@naszeskaly.pl lub dyrektor@naszeskaly.pl, ewentualnie osobiście lub telefonicznie (662 149 400)

Zbliża się okres rozliczeń PIT. Jeżeli nie możecie osobiście zaangażować sie w prace "Naszych Skał", przekażcie 1% PIT na IŚW „Nasze Skały”. Informacje o tym, jak to zrobić, znajdziecie na stronie http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.php.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Maciek Szopa
 
2018-05-25
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Kamil Ferenc podbił Diabelskie Schronisko

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-23
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Integrowanie Przez Wspinanie już w najbliższy weekend

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-05-23
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pirmin Bertle poprowadził La Cène du (Roi) Lézard 9b

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-05-23
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Michaela Kiersch i ekstremalne drogi w Katalonii

Komentarze
0
 
Jacek Trzemżalski
 
2018-05-22
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Przełom Marcinka: Piętrowa Turnia i Ściana Bez Bloku - skałoplan

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com