facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-04-15
 

„Nasze Skały” w sprawie Fiali i 502

W marcu 2013 r. na komisariacie policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic, dyrektor operacyjny Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502 w Jerzmanowicach.
Policja od tej pory trzykrotnie nawiedziła "gówniarza", lecz ten, pomimo przebywania w domu, nie wpuścił funkcjonariuszy, a oni nie mieli podstaw do użycia siły. Po konsultacjach z komendantem Krzeszowic, możliwy dalszy tok działania polegać może na zawiadomieniu Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza, wtedy sprawa zostanie powrotnie skierowana do policji, ale już z "namaszczeniem" prokuratury, czyli większym priorytetem, co pozwoli jej na twardsze działania. Musimy wykazać, na czym polega zagrożenie życia i zdrowia oraz przedstawić świadków zdarzeń.

IŚW "Nasze Skały" uruchomiła specjalny adres e-mailowy do zawiadomień o kolejnych procederach na 502 i Fiali. Dotychczas nie został zgłoszony żaden incydent. Proszę wszystkich o przesyłanie informacji o działalności gówniarza na adres fiala@naszeskaly.pl lub dyrektor@naszeskaly.pl, ewentualnie osobiście lub telefonicznie (662 149 400)

Zbliża się okres rozliczeń PIT. Jeżeli nie możecie osobiście zaangażować sie w prace "Naszych Skał", przekażcie 1% PIT na IŚW „Nasze Skały”. Informacje o tym, jak to zrobić, znajdziecie na stronie http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.php.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”
Bartek Pasiowiec
 
2019-03-22
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Margo Hayes z kolejną 9a+ na koncie! Tym razem "Papichulo" dla Amerykanki!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-03-21
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Edu Marin poprowadził "Valhallę" - 340 metrów w dachu!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-03-18
WSPINACZKA SPORTOWA
 

"500 dni do Tokio" - zebranie plenarne IFSC i ważne decyzje w federacji

Komentarze
0
 
Monika Młodecka
 
2019-03-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Grande znaczy Wielki. Wielkie emocje na 3. urodziny Groto.

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com