facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-04-13
 

NASI NA WESCIE

Jak zwykle spore polskie oblężenie przeżywa hiszpańskie El Chorro


Jak zwykle spore polskie oblężenie przeżywa hiszpańskie El Chorro. Ostatnio odwiedził je Sebastian Czechowski (Evolv, AZS Poznań), który zrobił onsajtem trzy „ósemki a”: Estas lejos chaval Mar de ortigas oraz Los Zauden. Hiszpański rejon odwiedził również Mateusz Haładaj (The North Face, Boreal, sklepturysty.com.pl, ATEST, AKG). Łodzianin skoncentrował się na szybkim RP, prowadząc w tym stylu m.in. Hercules Poirot 8b (2 próba) oraz Me la Empina 8a+ (5 próba).
Na tradycyjne ferie w Ferentillo udała się Ola Taistra (Alpinus Extrem Team, Evolv) i Sebastian Wutke. Jako że była to kolejna wizyta pary w rejonie, ich możliwości onsajtowe były mocno uszczuplone. Z tego też powodu Ola i Sebastian skupili się na działalności spod znaku „czerwonego punktu”. Mimo że, jak zgodnie podkreślają, wyjazd miał typowo rozwspinowy charakter, udało im się poprowadzić kilka ciekawych linii (Ola: Totem 8a+ RP i Bird 8a RP, Sebastian: Supertrash 8a+).
Jesteśmy też winni naszym Czytelnikom małe uzupełnienie. Otóż w ubiegłym roku kilka ciekawych, a nieodnotowanych w GÓRACH przejść zapisał na swoje konto 19-letni Jakub Jodłowski. W stylu RP warszawiak pokonał między L Ami De Tout De Monde 8b w Céüse, a także zaliczył ładnego flesza na polskim wapieniu (Grek Korba VI.5 w Podlesicach). W tym roku Kuba ma już zrobionych  kilka 8a w RP, m.in. Super Dytona 8a+ w Sperlondze.Góry  3 (154) 2007 

2007-04-13

(dg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
Piotr Michalski
 
2020-10-19
GÓRY
 

Kołowy Szczyt – nowe drogi

Komentarze
0
 
 
Piotr Michalski
 
2020-10-09
GÓRY
 

Tatry – nowe drogi w Dolinie Batyżowieckiej

Komentarze
0
 
 
Piotr Michalski
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-05
GÓRY
 

5 lodowców Tyrolu otwiera sezon!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com