facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-03-31
 

Namioty marki Marabut dostępne w SiulaGrande.pl

Szukasz namiotu? Z myślą o Tobie w Siulagrande.pl został stworzony nowy dział - Namioty. Dostępne są w nim namioty biwakowe i ekspedycyjne wiodącego polskiego producenta - firmy Marabut.
Namioty ekspedycyjne Marabut używane są przez wiele polskich i międzynarodowych wypraw w najdalsze zakątki świata. Wielokrotnie testowane przez alpinistów w najwyższych górach, zyskały opinię jednych z najtrwalszych, najodporniejszych i najbardziej profesjonalnych namiotów. Namioty takie jak Komodo czy Khumbu testowane były również przez załogę SiulaGrande.pl:) Polecamy - znakomicie spisały się w Alpach i górach Kaukazu. W ofercie znalazły się również namioty biwakowe Marabut- przeznaczone dla entuzjastów surwiwalu i trekkingu (namioty Mayo, Poligon 2, Gwinea) oraz osób poszukujących wygodnych i trwałych namiotów do biwakowania (namioty Nomada, Batumi, Atacama). Wysoka jakość wykonania, zastosowanie materiałów najwyższej jakości, dbałość o funkcjonalne detale oraz niezawodność Marabut`ów sprawia, że jest to idealny wybór dla wszystkich wymagających użytkowników!

W najbliższych tygodniach do oferty SiulaGrande.pl dołączą również namioty innych producentów, tak aby jeszcze łatwiej było Ci znaleźć namiot, który będzie spełniał Twoje wymagania!

SiulaGrande.pl..., bo w górach nie ma miejsca na amatorszczyznę...

Szukaj namiotów na stronie sklepu SiulaGrande.pl.

Źródło: ceneria.pl

 siulagrande.pl
 marabut
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com