facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-22
 

Największa impreza branży sportowej i outdoorowej w Polsce

W sierpniu Kielce na trzy dni zamienią się w sportową stolicę Polski.
Tego jeszcze nie było – zawodowy ring bokserski, profesjonalne warsztaty Fitness, zawody slalomowe na rolkach, a ponadto najnowocześniejszy sprzęt sportowy, turystyczny, najnowsze technologie, kiermasz i pokazy mody.

Akcesoria i ubrania sportowe, sprzęt do gier zespołowych między innymi siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet rugby, a ponadto pełny wachlarz sprzętu i akcesoriów potrzebnych do spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. To tylko niektóre rzeczy, jakie będzie można zobaczyć podczas organizowanych w Kielcach po raz trzeci Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO. Impreza jest kontynuacją targów organizowanych przez Wydawnictwo Góry oraz firmę Summit.

KIELCE SPORT - LATO Targi adresowane są do przedstawicieli branży sportowej oraz do miłośników aktywnego wypoczynku. Podczas wystawy na gości czekać będzie przede wszystkim najnowocześniejszy i najmodniejszy sprzęt, którego linia prezentowana będzie na przyszły sezon. Tutaj można będzie zapoznać się z rynkowymi nowościami począwszy od sportów rowerowych, poprzez wspinaczkę, gry zespołowe, aż po gimnastykę artystyczną. Nie zabraknie dużej liczby gadżetów i akcesoriów, takich jak: okulary, lornetki czy mapy, kaski, turystyczne naczynia, systemy GPS, wyposażenie ratownictwa górskiego, ochraniacze, liczniki kilometrów, komputery rowerowe oraz stroje na każde warunki atmosferyczne. Jednym słowem KIELCE SPORT – LATO to największa impreza branżowa na polskim rynku targowym. Cały pawilon poświęcony będzie także branży outdoorowej.

WELLNESS, SPA i FITNESS
KIELCE SPORT - LATO Targi Kielce w zeszłym roku rozszerzyły ofertę prezentowaną na wystawie o nową branżę - stworzono Salon poświęcony popularnej tematyce Fitness, Wellness & Spa. Wraz z modą na szybki tryb pracy i życia, coraz więcej osób przyjęło także modę na fitness. Dlatego właśnie targi KIELCE SPORT-LATO będą doskonałą okazją dla właścicieli salonów i klubów oraz instruktorów fitness na wymianę doświadczeń i poszerzenie swojej wiedzy. Atutem Salonu, jest przede wszystkim to, że podczas wystawy będzie można znaleźć wszystko, co tylko łączy się z tą branżą. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie zabraknie specjalistycznego sprzętu stanowiącego wyposażenie profesjonalnych klubów i siłowni, ale także takiego, który bez problemu zmieści się w domu. Ponadto pojawią się najnowsze odżywki i mieszanki witamin. Nieodłącznym atrybutem klientów siłowni jest także odpowiedni strój. Tu także obowiązuje zmieniająca się sezonowo moda a producenci odzieży sportowej dają nam ogromny wybór w tym zakresie.

Źródło: targikielce.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com