facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-03-25
 

Najnowsza odsłona 1994 Retro Mountain Light od The North Face

Kurtka stworzona z myślą o górskich wyprawach, klasyk na ulicach wielkich miast – teraz powraca w nowej odsłonie, z nowatorską membraną Futurelight.

 

Marka The North Face poinformowała o powrocie modelu 1994 Retro Mountain Light. Ta klasyczna kurtka została zaprojektowana z myślą o szybkich górskich akcjach, podczas których liczy się niska waga i wytrzymałość. Teraz model ten oferowany będzie w najnowszej wersji, w której wykorzystana została oddychająca i wodoodporna membrana Futurelight.

 

Pierwsza wersja kurtki Mountain Light zaprezentowana została w 1988 roku. Stanowiła element Climb Light Expedition System – specjalnej kolekcji, która miała zapewnić jak największą swobodę ruchów podczas wspinania, skituringu czy trekkingu.

 

 

 

W tym sezonie The North Face łączy przeszłość z przyszłością oferując oryginalne kroje z 1994 roku, które wspiera najnowsza innowacja technologiczna marki, membrana FUTURELIGHT. Dzięki temu 1994 Retro Mountain Light jest najlżejszą wersją tego modelu, jaka kiedykolwiek powstała.

 

Dostępny w siedmiu kolorach, w tym Fiery Red oraz Clear Lake Blue, 1994 Retro Mountain Light zachowuje wszystkie cechy swojego pierwowzoru, które sprawiły, że towarzyszył on tak wielu eksploratorom górskich szlaków.

 

1994 Retro Mountain Light FUTURELIGHT™ jest już dostępna w sklepie online www.thenorthface.com.

 

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com