facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-02-08
 

Nagły zwrot akcji. Tomek Mackiewicz wraca pod Nangę i odpala kolejną zbiórkę

Tego chyba jednak nikt nie spodziewał się po człowieku, po którym można spodziewać się wszystkiego ;-)

Tomek Mackiewicz zszedł ze zboczy Nangi i oficjalnie zakończył tegoroczną wyprawę. W rozmowie z przebywającym w bazie wypraw Dominikiem Szczepańskim z serwisu off.sport.pl zapewniał, że uwolnił się od góry i że „w ogóle to chyba koniec z himalaizmem”.
 

Okazuje się, że Tomek nie wytrwał długo w tym postanowieniu, bowiem już 4 lutego poinformował, że po odpoczynku w Chillas zmienił plany i wraca pod Nangę, by po okresie złej pogody ponownie spróbować wejścia. W swoim stylu zagaił także na swoim facebookowym profilu:

 

„Cieszę się, że nie musiałem kibloważ ten czas w BC. Niestety budżet nie wytrzymał i nie ma kasy ani biletu dlatego też chciałem Was zapytać o wsparcie. Czy odpalić zrzutkę? Czy nie? Głupio prosić po raz kolejny o wsparcie, ale to jedyna opcja chyba. Trzymajcie kciuki za pogodę. Ja jutro wracam do bazy.”

 

Zrzutkę oczywiście odpalił. Jeżeli chcecie wesprzeć działania Tomka, możecie to zrobić TUTAJ. Na razie udało mu się zebrać ponad 20 tys. z zaplanowanych 111 tys. zł. Po raz kolejny stawia wszystko na jedną kartę, ponieważ wracając do bazy nie ma pieniędzy na powrót do Polski.

 

Wygląda na to, że rację miał Adam Bielecki, który w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego powiedział, że Tomek jest „opętany Nangą”.

 

Sam Tomek informuje:


"Dzięki za wiarę.. Jest cięgle szansa. I super aklimatyzacja. Długo się zastanawiałem, czy to oby ma sens i po kilku dniach stwierdziłem, że nie dowiemy się, jak nie spróbujemy."źródło: off.sport.pl, przegladsportowy.pl, Facebook Czapkins

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2018-01-27
GÓRY
 

Nanga Parbat - Pomoc w drodze!

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-25
GÓRY
 

Koniec polskich wypraw na K2 i Gasherbrum I

Komentuj 0
Goryonline
 
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-07
GÓRY
 

Wypadek Polaków na Gasherbrumie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com