facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-14
 

Nadchodzi "czas jakości" - Fjallraven nareszcie w Polsce!

Od stycznia 2010 należąca do szwedzkiego koncernu Fenix Outdoor (Hanwag, Primus, Tierra) legendarna marka Fjallraven wkracza na polski rynek.
Wyłącznym dystrybutorem została poznańska firma HBMM, znana w branży głównie jako dystrybutor niemieckiej marki Tatonka

Quality Time
– to hasło przewodnie marki, która ma już 50 lat doświadczenia w projektowaniu między innymi  niezwykle wytrzymałej odzieży dla wymagających turystów i myśliwych. Fjallraven w swojej ofercie posiada również plecaki, namioty i akcesoria turystyczne. Asortyment podzielony został na 4 kolekcje: Trekking (turystyka), Travel (podróże), Polar (ekspedycje zimowe) i na koniec Forest (Myślistwo). Podstawą myślenia we Fjallraven jest stawiane na rozwój produktów niezwykle trwałych i wytrzymałych. Dbałość o wytrzymałość i trwałość przejawia się w każdym produkcie od guzika po najmniejsze nici i szwy. Po procesie rozwoju i doskonalenia produkty przechodzą najcięższe testy po to, by upewnić się, że poradzą sobie w każdych warunkach. Tysiące zadowolonych klientów mają to samo wrażenie: z tymi produktami można czuć się pewnie w ekstremalnych warunkach!

Najbardziej znanym, z materiałów używanych w produktach Fjallraven, jest  G-1000. To prawdziwy symbol marki. Gęste szycie oraz mieszanka 65 % poliestru i 35 % bawełny zapewniają ochronę przed wiatrem i niezwykłą wytrzymałość. Zaimpregnowanie dodatkowo podnosi ochronę przed wilgocią i wodą. G-1000 jest materiałem bardzo wytrzymałym. Dwukrotnie mocniejszy od jeansu, materiał jest też lekki. Idealny w podróż, w teren i na polowanie.

Każdego roku możemy zobaczyć dwie kolekcje: Wiosna/Lato i Jesień/Zima. Na polskim rynku oficjalnie rozpoczynamy od prezentacji sezonu Jesień/Zima 2010 jednak wcześniejsze sezony również będą dostępne dla pojedynczych zamówień.

15.02.2010 upływa termin przedzamówień na odzież z kolekcji Jesień/Zima 2010. Sklepy zainteresowane nawiązaniem współpracy handlowej prosimy o kontakt i już teraz zapraszamy na prezentację do naszej wzorcowni w Poznaniu.Marka Fjallraven zostanie również zaprezentowana na stoisku firmy HBMM podczas tegorocznych targów turystycznych Zima-Sport w Kielcach oraz targów myśliwskich Hubertus w Warszawie. Zapraszamy na budowaną właśnie oficjalną stronę: www.fjall-raven.pl.

Nie wiemy, jakie marki odegrają znaczącą rolę na polskim rynku w 2010 roku, ale istnieją duże szanse na to, że będą wśród nich produkty ze znakiem lisa polarnego, symbolem marki Fjallraven.

Dystrybutor:
HBMM
ul. Wieprawska 3A
61-312 Poznań
Tel. 061 835 46 92
Fax. 061 624 22 15
info@hbmm.pl
www.hbmm.pl
www.fjall-raven.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com