facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-04
 

Nabierz zdrowych nawyków z Targami Kielce.

Rozmowa z Grzegorzem Figarskim Dyrektorem Produktu KIELCE SPORT – LATO
„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać"

Jim Ryun, amerykański lekkoatleta


Nabierz zdrowych nawyków z Targami Kielce.
Rozmowa z Grzegorzem Figarskim Dyrektorem Produktu KIELCE SPORT – LATO


1.  Targi KIELCE SPORT – LATO z roku na rok coraz bardziej się rozwijają, ale nie tylko od tej biznesowej strony. Wystawie towarzyszy coraz więcej tzw. wydarzeń okołotargowych, w których aktywnie może wziąć udział każdy.


Kielecka impreza to po prostu święto sportu, zarówno dla osób z branży, jak
i miłośników niemal każdej dyscypliny. W tym roku jest w czym wybierać. Przede wszystkim po raz pierwszy w stolicy województwa świętokrzyskiego odbywa się IFAA Fitness Day. Warsztaty prowadzone na najwyższym poziomie to propozycja dla instruktorów i miłośników ruchu. W programie przewidziano siedem lekcji, podczas których swoje choreografie i pomysły metodyczne zaprezentują najlepsi nauczyciele
z Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku IFAA: Tomasz Kostro, Paweł Oracz, Marcin Zierałko, Natalia Filipp oraz gość specjalny z Republiki Dominikany - Jose Martinez. IFAA Fitness Day jest częścią większego eventu pod nazwą „Nowoczesny fitness", organizowanego przez IFAA wspólnie z Grupą Sport Arena Sp. z o.o. - wydawcą SportBiznes.pl. Druga część to spotkania i szkolenia dla właścicieli
i menedżerów klubów fitness, odbywające się pod hasłem „Akademia SportBiznes.pl". W ramach warsztatów skorzystać można z praktycznych porad doświadczonych specjalistów do spraw marketingu, public relations, zarządzania czy finansowania. Warsztaty w Kielcach to ważne wydarzenie w branży fitness. Ponadto 22 sierpnia uczestnicy zajęć po bardzo atrakcyjnych cenach będą mogli kupić sprzęt i ubranie sportowe swoich marzeń.2.    Czy na targach KIELCE SPORT – LATO przewidziane są specjalne prezentacje produktów, tak aby wystawcy mogli trafić do jak najszerszego grona klientów?


Oczywiście. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepszym narzędziem podczas tego rodzaju spotkań targowych są przede wszystkim pokazy mody sportowej. To najlepszy sposób na zapoznanie się z najnowszymi trendami i kolekcjami LATO 2010. Ta forma prezentacji jest najbliższa zwiedzającym, którzy chcą wiedzieć, co będzie modne i potrzebne sportowcowi w następnym sezonie, ale także wystawcom, którzy w bardzo atrakcyjny sposób mogą przedstawić swoje najnowsze produkty. To pokaz dynamiczny, zdecydowanie bardziej efektywny niż zaprezentowanie ubrań na manekinach. Oczywiście każdy z wystawców na stoisku zaprezentuje swoje towary w jak najbardziej atrakcyjny sposób, więc jestem pewien, że wrażeń nie zabraknie.3.    Pokazami mody zainteresowane są pewnie w większości kobiety, a czy przewidziano coś dla prawdziwych mężczyzn?


Firma Dragon Sports przygotowała ring bokserski, na którym odbędą się prezentacje walk mistrzów świata. W pawilonie stanie specjalna arena, na której w kick boxingu, Shidokan, MMA, Muay Thai, judo czy Brazilian Jiu – Jitsu zmierzą się najlepsi z najlepszych. Zawodnicy pochodzący z Polski i zagranicy na swoim koncie mają w sumie kilkanaście tytułów mistrzów świata i Europy, w uprawianych przez siebie dyscyplinach. W pokazach weźmie udział również trener kadry narodowej Białorusi Muay Thai - Alfit Khakov oraz Julia Khakov mistrzyni Europy i World Cup, a także liderka grupy „Musicall Forms” specjalizującej się w pokazach artystyczno-gimnastycznych, do których należą min. pokaz z mieczem oraz nun chaku. Polscy zawodnicy, którzy przyjadą do Kielc to wielokrotnie utytułowani: Łukasz Woś, Mariusz Cieśliński, Mariusz Ligiżyński, Tomasz Bobrowski i Tomasz „Skóra” Skórkowski. Ponadto na stoisku firmy Spokey gościć będzie Szymon Kołecki, polski sztangista, zdobywca srebrnych medali na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney i Pekinie.4.    Sport to doskonałe zajęcie dla całej rodziny. Co zatem zainteresuje tych młodszych i tych nieco starszych?


Wszystkim z pewnością mogę polecić niezwykle widowiskowe Otwarte Zawody Slalomowe na Rolkach. Slalom jest jedną z najpopularniejszych odmian jazdy na rolkach. Polega on jednak nie tylko na jak najszybszym, ale również jak najbardziej oryginalnym sposobie pokonania specjalnie przygotowanego toru. Freestyle skating to dziedzina, w której umiejętności idą w parze z kreatywnością, a jedyną granicę stanowi ludzka wyobraźnia. Zawody odbędą się 22 sierpnia w dwóch konkurencjach: Speed Slalom – polegającej na jak najszybszym pokonaniu rozstawionych kubeczków. Warto w tym miejscu wspomnieć, że  najlepsi zawodnicy pokonują tor w 4 sekundy oraz Freestyle Slalom – polegającej na pokonaniu rozstawionych pachołków, wykonując jak najtrudniejsze technicznie tricki i łączeniu ich w kombinacje w rytm muzyki. Dodatkowo dla wszystkich chętnych zostanie zorganizowana konkurencja skok wzwyż przez tyczkę, a dla najmłodszych odbędą się zawody w przejeździe pod tyczką. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie wyścig pomiędzy zawodnikiem profesjonalnego teamu jazdy szybkiej Powerslide i rowerzystą na dystansie 300m. Zawody organizuje firma Spoko Brand. Gorąco polecam również pokaz speedmintona i wiele innych atrakcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających  amatorów ekstremalnych wrażeń.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com