facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-01-20
 

Na Śniegu (26 stycznia-11 lutego)

W sześciu górskich miejscowościach, podczas trwania ferii zimowych, zaplanowano mnóstwo rozrywek kulturalnych i sportowych.


Wkrótce startuje cykl zimowych imprez  Na Śniegu, sponsorowanych przez markę Żywiec. W sześciu górskich miejscowościach, podczas trwania ferii zimowych, zaplanowano mnóstwo rozrywek kulturalnych i sportowych.

Akcja Na Śniegu, sponsorowana przez markę Żywiec, zawita do popularnych i atrakcyjnych ośrodków narciarskich: Szklarskiej Poręby, Karpacza, Zakopanego, Wisły, Szczawnicy i Szczyrku. Przez ponad dwa  tygodnie, od 26 stycznia do 11 lutego 2007 r., w każdej z tych miejscowości zorganizowanych zostanie wiele atrakcji sportowych i kulturalnych.

Staramy się, aby kolejna edycja Na Śniegu obfitowała w wiele atrakcji. Szukamy najlepszej formuły dla wszystkich miłośników zimowych, aktywnych form wypoczynku. Udział Jagny Marczułajtis gwarantuje sportowe emocje i wspaniałe widowisko, a koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru. Jestem przekonany, iż wybór jednej z miejscowości, gdzie pojawi się impreza Na Śniegu to wspaniały sposób na zimowe wakacje.” – mówi Remigiusz Rawa, Marketing Manager Marki Żywiec, sponsora imprezy.

W wielkopowierzchniowych namiotach, które znajdować się będą we wszystkich miejscowościach do których zawita akcja Na Śniegu, można będzie wziąć udział w spotkaniach z gośćmi specjalnymi czy posłuchać muzyki na żywo. Marka Żywiec, sponsor imprezy, zaprosi wszystkich na koncerty polskich gwiazd, występy kabaretów, konkursy i projekcje filmów. Na scenie gościć będą m. in. Reni Jusis, Novika, Hey i Voo Voo & Trebunie, Golden Life, Monika Brodka, Ania Dąbrowska czy kabarety Halama i Dno. Gościem specjalnym Na Śniegu będzie Jagna Marczułajtis, gwiazda sportów zimowych i najbardziej utytułowana dama polskiej deski. Wśród gości znajdzie się także Krzyszof Wielicki.

Na Śniegu
to nie tylko rozrywka i zabawa, ale także aktywność sportowa. Na wybranych stokach podziwiać będzie można wyczyny młodych sportowców z Action Team, a dla chętnych zorganizowane zostaną zawody rekreacyjne na wyznaczonych trasach narciarskich. Sponsor imprezy Na Śniegu, Marka Żywiec, przygotował atrakcyjne nagrody dla najlepszych amatorów białego szaleństwa.

Akcji towarzyszyć będzie radiowa Trójka, której latający reporter będzie relacjonował na antenie najgorętsze wydarzenia. Ponadto Trójka zawita do trzech miejscowości: Szczawnicy, Szklarskiej Poręby i Zakopanego, skąd zostaną nadane na żywo audycje „Popołudniowe Zapraszamy do Trójki” i „Radiowy Dom na Śniegu”. W akcji wezmą udział Trójkowe osobowości: Marek Niedźwiecki, Michał Olszański, Paweł Homa, którzy poprowadzą imprezy i audycje na żywo.


Szczegółowy program: www.zywiec.com.pl

2007-01-20

(dg)


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com