facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-31
 

¡Hola Perú! - Ola w Peru

Klub Podróżników Keja zaprasza wszystkich sympatyków podróży na pokaz slajdów ALEKSANDRY KAMIŃSKIEJ 15 stycznia o 19:45: "Hola Perú! - Ola w Peru"
"Jeśli marzy się o czymś wystarczająco mocno i wystarczająco długo, to to w końcu musi się spełnić.

Zapraszam Was więc do mojego Peru - kraju kontrastów i kraju rekordów.
Jest tu wszystko: największy ocean - Pacyfik, dżungla amazońska, najdłuższa rzeka - Amazonka i najgłębszy kanion - Colca, pustynia, wysokie góry, najwyżej położone żeglowne jezioro świata - Titicaca, spektakularne ruiny prekolumbijskich cywilizacji, a poza tym kolonialne miasta, wyśmienita kuchnia i niesamowita mieszanka kultur, języków i tradycji.

Mieszkałam w Limie i poznałam zarówno tę lepszą, jak i tę szarą stronę jej rzeczywistości. Studiowałam na peruwiańskiej uczelni, uczyłam się języka keczua, robiłam zakupy na lokalnym targu. Przez te kilka miesięcy odkrywałam dawny Kraj Inków z perspektywy jego mieszkańców.
Postaram się przekazać Wam trochę mojej fascynacji tym niezwykłym krajem."


Aleksandra Kamińska

Po zakończeniu pokazu slajdów wśród publiczności odbędzie się losowanie gadżetów i książek podarowanych dla Państwa przez naszych partnerów, oraz oczywiście cotygodniowe wspólne śpiewanie przy świecach.

Wstęp wolny

Zapraszamy

Łódź, Kopernika 46, Keja Pub

https://www.facebook.com/events/488246147883892/
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2025 Goryonline.com