facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-05
 

Multimat Compact Kumfie - doskonała na wycieczki

To niezwykle lekkie, kompaktowe, praktyczne i uniwersalne siedzisko, przydatne we wszelkiej aktywności w terenie, tudzież w trekkingu, przetestował Sebastian Nikiel.
Produkt renomowanej firmy, produkującej wyłącznie karimaty, maty i akcesoria powyższego rodzaju. Model Compact Kumfie KMI I, ma bardzo małą wagę własną oraz składaną formę, dzięki czemu bez trudu zmieści się w naszych plecakach. Bardzo łatwo jest ją umieścić choćby w bocznej kieszeni plecaka. Matę wykonano z wysokiej jakości tworzywa poliolefinowego, czyli usieciowanej, silnie spienionej pianki.


Jest to materiał w pełni wodoodporny, a co ważniejsze zapewniający świetną izolację od podłoża, grubość maty 6,5 mm nie jest być może największa, jednak w zupełności wystarczy, aby zapewnić nam względny komfort podczas postojów. Korzyści ze stosowania takiego gadżetu są bardzo wszechstronne, od zwiększenia komfortu, przez izolację od wilgotnego podłoża, po dodatkową ochronę przed insektami.


Zalety:
- trwałość
- niska waga
- wodoodporność
- komfort
- uniwersalność

Czytaj dalej na www.ceneria.plTest przeprowadził: Sebastian NikielSebastian urodził się 17.01.1977 r. w Bielsku - Białej. Jest absolwentem liceum plastycznego.
Zainteresowania: turystyka górska, oraz wysokogórska, wspinaczka, fotografia, poezja, literatura górska, informatyka. Ulubione góry: każde, z naciskiem na Tatry.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com