facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-07-06
 

MTB-tour 2006 (26 sierpnia, Karpacz)

Organizatorzy imprezy i jej sponsor Alpinus zapraszają do udziału w nowym cyklu maratonów rowerowych.


Organizatorzy imprezy i jej sponsor Alpinus zapraszają do udziału w nowym cyklu maratonów rowerowych. Najbliższy etap odbędzie się w Karpaczu już w tę sobotę - 8 lipca.

Nowy cykl maratonów MTB-TOUR odbędzie się na Dolnym Śląsku. Ci z Was, którzy przyjadą tutaj po raz pierwszy na pewno wrócą, ponieważ mało jest miejsc z tak dużą liczbą świetnych tras, niezwykłych zabytków i widoków. Cykl przebiegający w Rudawach Janowickich, Karkonoszach i Górach Izerskich nie będzie łatwy, ale mnóstwo pięknych miejsc i świetna atmosfera zrekompensują włożony wysiłek. Będzie też okazja rywalizować z uczestnikami z Czech, zawrzeć nowe znajomości, wspólnie spędzić czas, poznać czeską część Gór Izerskich i malownicze miasteczko Hejnice.

Przygotowane dla Was trasy to:

GIGA - dla zaawansowanych, na dystansach powyżej 50 km, trasy na których znajdzie się wszystko co lubicie. Będą długie górskie podjazdy i szybkie zjazdy, jazda po drogach leśnych, wąskich ścieżkach i drogach asfaltowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
MINI - na dystansach do 25 km - trasy, które nie wymagają dużych umiejętności technicznych. Trasy MINI są przeznaczone dla wszystkich aktywnie spędzających czas na rowerze, którzy chcieliby wspólnie z rodziną i przyjaciółmi dobrze się bawić.


Kolejne etapy:
Karpacz - 8 lipca
Hejnice - 26 sierpnia
Szklarska Poręba - 23 września
Szczegóły i kontakt do organizatorów na stronie www.mtb-tour.pl

Sponsorem głównym cyklu jest Alpinus.

2006-07-6

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com